גם בתל אביב: יום שכולו תורה ביום העצמאות

אלפים מכל קצווי הארץ ישתתפו השנה ב'יום שכולו תורה' אשר יתקיים ביום העצמאות בתל-אביב, בתלמוד תורה 'תפארת רפאל' בנשיאות מרן הגר"ע יוסף זצ"ל – אשר הגה את הרעיון בשנת תשל"א • ישתתפו: הרבנים הראשיים לישראל, חבר ה'מועצת' הגר"ד יוסף ועוד

תורה 1
תורה 1
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

אלפים מכל קצווי הארץ ישתתפו השנה ב'יום שכולו תורה' אשר יתקיים ביום העצמאות בתל-אביב, בתלמוד תורה 'תפארת רפאל' בנשיאות מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל – אשר הגה את הרעיון בשנת תשל"א עוד בהיותו מכהן כרבה הראשי לתל-אביב. בזמנו, ביקש מתלמידו חביבו הרב שלמה זביחי להפוך את יום העצמאות ליום של תורה.

הכנס המרכזי יתקיים השנה במוסדות "תפארת רפאל" בתל-אביב. ליום זה הוזמנו הרבנים הראשיים לישראל, רבני ערים, ראשי ישיבות וגדולי המחזירים בתשובה אשר ימסרו דרשות ושיעורים תורניים בנושאים שונים ובענייני דיומא.
היום יחל בקריאת תהלים לשלום עם ישראל, ומופע אור-קולי על כשרות המוצרים. לאחר-מכן יפתחו בשיעור הלכתי של הרב דניאל זביחי יו"ר מוסדות "תפארת רפאל", ואחריו ישאו דברים למעלה מעשרים ואחת רבנים בראשם מרן הראש"ל הגר"י יוסף.
ליום זה הוכן במיוחד תיעוד נדיר ומרגש מאורחות חייו של מורנו ורבנו מרן הגאון הראש"ל הרב עובדיה יוסף זצוק"ל. הנהלת "תפארת רפאל" ארגנה למשתתפים כיבוד עשיר ושתיה.
הרב דניאל זביחי יו"ר "תפארת רפאל" מסר כי בשנים קודמות גדשו את האולם הענק בתל-אביב מאות רבות של משתתפים ולקראת הערב והלילה מגיעים גם יהודים רבים הנחשבים לכאורה ´רחוקים´, זאת למרות שבאותו יום נערכים בתל-אביב מופעי בידור שונים. "השנה הכנו מקומות נוספים לקלוט את כל המשתתפים".
השיא מגיע לקראת נקודת חצות לילה המאוחרת כשמאות המשתתפים נעמדים לקבלת "עול מלכות שמים" שיערוך האדמו"ר רבי יקותיאל אבותצירא, אשר יאציל מברכותיו לקהל בפתיחת היכל הקודש ובתקיעות שופר.
בנוסף, מוסדות תפארת רפאל הכינו למשתתפים מזכרת ברכה מאירוע קדוש זה, ספר תהלים מפואר בפורמט גדול במיוחד. הכניסה חינם.
לפרטים נוספים בטלפון 1-800-260-260.
השארת תגובה