'סובלנות' שכזו: כדור רובה נשלח לבית משפחת אזריה

חברת הכנסת נאווה בוקר מגוללת במכתב למפכ"ל המשטרה רנ"צ רוני אלשיך מסכת התנכלויות העוברים על בני משפחת אזריה הגובלים באיומים על חייהם – "רק לאחרונה צ'רלי אזריה, אבי המשפחה פנה אלי וסיפר לי כי בימים האחרונים מכונית הבן אדיר הושחתה באישון לילה"

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

סגנית יושב ראש הכנסת חברת הכנסת נאווה בוקר פנתה היום במכתב למפכ"ל המשטרה רנ"צ רוני אלשיך בדרישה לטפל לאלתר בשרשת התלונות שהוגשו על ידי משפחת אלאור אזריה בגין איום והטרדות.

במכתב מפרטת ח"כ בוקר חלק מאותם אירועים שבגינם הוגשה תלונה למשטרה ואשר אירעו רק לאחרונה, בהם מכתבים שנשלחו באמצעות הדואר אל בית המשפחה, מכתבים המכילים כתובות נאצה, איומים, תמונות בהם נראים חיילים שותתי דם ועוד.

בימים האחרונים גדל האיום לכדי מעשה כאשר רכבו של אחיו של אלאור הושחת על ידי אלמונים בשעת לילה מאוחרת.

במכתבה לאלשיך מגוללת בוקר, כי "רק לאחרונה צ'רלי אזריה, אבי המשפחה פנה אלי וסיפר לי כי בימים האחרונים מכונית הבן אדיר הושחתה באישון לילה. אם לא די בכך, בהפרש של מספר ימים, נשלח אל תיבת הדואר של המשפחה כדור של רובה 16M".

היא מאשימה במכתבה, כי "בחודשים האחרונים הוגשו שמונה תלונות למשטרת רמלה, אולם התחושה היא שלא נעשה די כדי להסיר את האיום המרחף מעל ראשם של בני משפחת אזריה. המאיימים טרם נלכדו והמשפחה שרויה בפחד מתמיד".

"משפחת אזריה דואבת וכואבת מספיק, לנוכח העובדה שבנם מצוי בהליך משפטי והוא איננו אדם חופשי. אני פונה אליך בבקשה להפנות את כל המשאבים הדרושים על מנת לאתר את המאיימים ובכך לאפשר למערכת המשפט למצות עמם את הדין". לשון המכתב.

חבר הכנסת איוב קרא קורא למשטרה להעניק את מירב ההגנה ולהשיב את תחושת הביטחון למשפחת החייל אלאור אזריה, "המפכ"ל והמשטרה צריכים לתת את מלוא ההגנה למשפחה ולתפוס במהירות את המאיימים על המשפחה ולהעניש אותם בחומרה", אמר קרא.

"אני קורא לרמטכ"ל ולאלוף הפיקוד להביא לפיתרון לשחרורו של הלוחם, למען החזרת כוח ההרתעה של מדינת ישראל והביטחון ללוחמים הנלחמים מול הטרוריסטים המתועבים שבאים לרצוח חפים מפשע".

2 תגובות
  1. כמה רוע ושטנה יש במדינה שגדלתי בה. הכל השתנה. אם ככה נוהגים בלוחם אלאור מבחינותינו חבל שהתנדבנו לשרת בצנחנים חבל על חברינו שנהרגו במבצעים ובמלחמות.

  2. אם תיפול שערה משערת ראשם של בני משפחת אזריה תהיה פה מהפכה עם ישראל לא ישתוק

השארת תגובה