נכנסו לסרטים • נוסע חרדי עיכב מטוס בגלל סרטים

מטוס אל על בואינג 737
מטוס אל על בואינג 737
>> בעל עסק? לחץ כאן לבניית אתר אינטרנט בחינם!

נוסע חרדי בטיסה מקייב לישראל של חברת UP (אל-על) דרש לקפל את המסכים המשמשים את הנוסעים לראיית סרטים בטיסה, ובכך עוכב המטוס בשעה.

הנוסע החל להתווכח עם צוות המטוס תוך שהוא אומר "מי שרוצה לראות סרט – שיראה באייפון".

בסרטון שצולם, נראית דיילת אומרת לנוסע כי "אתה צריך לשבת להמראה ולנחיתה, הקברניט מחכה", ולאחר מכן אמר לו דייל נוסף כי "אנשים כבר שברו את הטלוויזיה. כשאומרים לשבת עם חגורה צריך לשבת בלי ויכוחים כי אנחנו אומרים מה קורה במטוס הזה".

למרות נסיונות הצוות לשכנע את החרדי לשבת במקומו כמו כולם הלה נשאר בשלו, והמטוס שכבר היה על מסלול ההמראה חזר אל השרוול בחזרה, ושם עלה איש ביטחון של חברת אל-על אשר הצליח לשכנע אותו לשבת.

העיתונאי עמית הורסקי אשר צילם את הסרטון במטוס כתב בדף הפייסבוק שלו כי "עשרות החרדים שהיו על הטיסה גערו בסורר, הסבירו לו שמה שהוא עושה זה חילול השם ולקיחת זמן יקר מ-200 אנשים שנאלצים להתעכב בגללו, והתפתח ביניהם דין ודברים שלעיתים עלה לווליום גבוה".

לבסוף מצא החרדי פיתרון בכך שכיסה את עיני ילדיו בכיסוי העיניים.

מחברת אל-על נמסר בתגובה כי "לקראת המראת טיסת up מקייב ly2654 סרב אחד הנוסעים להישמע להוראות הבטיחות ונמנע מלשבת ולהיחגר. לאחר שיחה עם אנשי צוות המטוס ולאחר שהובהר לו כי לא יוכל להמריא אם לא יישמע להוראות הנוסע התיישב במקומו והטיסה יצאה לדרכה. לבקשתו קיבלו הוא ובני משפחתו כיסויי עיניים".

תגובה אחת
  1. פסיכי , טיפוס כזה היה צריך להוריד מהמטוס.

השארת תגובה