חטפו בן 40 ודרשו כופר • נעצרו שישה מתושבי הצפון

צעיר בן 20 שיכנע את מכרו בן ה40 להכנס לרכב בו שהו עוד שני נוסעים, לאחר שפתחו בנסיעה הם הבהירו ל'חטוף': מאחורינו נוסע רכב ובו עוד שלושה חברים – תשלם או שנרע לך • משסירב לשלם, פנתה החבורה למשפחתו ודרשה 'כופר'

החטוף
החטוף

שישה צעירים מכפר קנא, נעצרו לאחר שחטפו תושב זרזיר כבן 40 ודרשו מבני משפחתו דמי כופר תמורת שחרורו בסך אלפי שקלים.

ששת הצעירים שהגיעו בשני רכבים שיכנעו את החטוף להיכנס לרכבו של מכר. החבורה דרשה מהחטוף לשלם להם אלפי שקלים, משסירב, הם הכו אותו והתקשרו לבני משפחתו לדרוש את התשלום תמורת השבתו. השישה יובאו הערב (מוצ"ש) לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום שבנצרת.

לדברי המשטרה, החבורה הובילו את החטוף לשדה חיטה, סמוך לצומת בית רימון, שם כבלו אותו ובאמצעות גחלים גרמו לכוויות ברוב חלקי גופו.

אחיו של הקורבן פנה עם קבלת שיחת הטלפון לתחנת משטרה, השוטרים איתרו את הקורבן באמצעים טכנולוגיים והזניקו מסוק משטרה וכוחות רבים לאזור בית רימון. לאחר סריקות אותר מקום המסתור בו הוחזק החטוף והשוטרים פתחו במרדף רגלי אחר החשודים שבמהלכו נעצר אחד מהם.

בהמשך, הצליחו השוטרים לאתר את חמשת החשודים הנוספים כשהם מסתתרים בשכיבה על הקרקע בין שיבולים בשדה שגודלו עשרות דונמים ויבולו מלא.

במשטרת ישראל סיכמו את הארוע: "נעשו מאמצים רבים ללכוד את החשודים על חם. לכידתם של החשודים בזמן קצר תוך הפעלת כל האמצעים מראה כי כולם שווים בפני המשטרה וכי אין הפרדה בין דם לדם. המשטרה פועלת בכל המגזרים במטרה למגר את האלימות ולהביא את העבריינים לדין".

תגובה אחת
  1. חיות אדם לאן היגענו בארץ ישראל לבקש כופר חיות אדם מגעילים ערבים מחבלים דעאש ישראלי גועלי מאוד

השארת תגובה