מרגש: חגיגת בת מצווה לילדות מיוחדות

סיירת האימהות של מחלקת הנוער קיימה מסיבת בת מצווה לעשר בנות המועדונית לצרכים מיוחדים של 'עזר מציון' ● הפקה מפוארת, צלמות מקצועיות, תפאורה חגיגית, הרקדה ועיצובי בלונים

בת מצוה
בת מצוה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

רגעים מרגשים ומרטיטים השבוע, בחגיגת בת המצווה לעשר ילדות מיוחדות שהגיעו לגיל המצוות. את האירוע הפיקו סיירת האימהות של מחלקת הנוער העירונית, כחלק מהפעילות למען הקהילה. בשיתוף פעולה עם ארגון 'עזר מציון' המפעילה כל השנה את המועדונית לילדות הצרכים המיוחדים, ארגנו את הערב המרגש הגב' שובל – רכזת הסיירת, והגב' אהרונוב.

הפעילות התקיימה במסגרת התוכנית עיר ללא אלימות, ובשיתוף האגף לשירותים חברתיים ואגף החינוך, ששילבו ידיים לאחרונה לפעילות למען הקהילה. החגיגה התקיימה באולם של בית הספר שירת שרה, באדיבות ההנהלה.

במהלך הערב, השתתפה ונשאה דברים הרבנית הורביץ, שהפרישה חלה יחד עם בנות המצווה. כמו כן נשא דברי ברכה ראש העיר הרב ישראל פרוש, שהודה לסיירת האימהות על הפעילות ההתנדבותית כל השנה לסייע בשמירת השקט ברחובות העיר.

כמו כן נשאו דברי ברכה הר' משה שביב מנהל סניף עזר מציון באלעד, מנהל מחלקת הנוער הר' יחיקם גמליאל, מנהלת האגף לשירותים חברתיים הגב' לוינשטיין ומנהלת מחלקת תיכונים ובתי ספר הגב' בידרמן.

מסיבת בת המצווה כללה הפקה מפוארת, תרומות אנשי עסקים ונשות מקצוע, צלמות מקצועיות, תפאורה חגיגית, הרקדה ועיצובי בלונים. ההורים הודו לראש העיר ולצוות העובדים על המסירות הרבה והערב המרגש והחווייתי.

בסיירת האימהות ציינו גם את סיום קורס עזרה ראשונה בשיתוף איחוד הצלה שהסתיים בשבוע שעבר. במהלך הטקס הוצגו הנתונים שמצביעים על ירידה של כ-50 אחוזים מכלל האירועים אליהם מוזעקת המשטרה בשעות הלילה מאז החלה פעילות הסיירת ברחובות העיר.

השארת תגובה