טוב שכן קרוב? השכנים בוושינגטון זועמים על איוונקה וג'ארד קושנר

ג'ראד קושנר
ג'ראד קושנר
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

בתו הגיורת של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ, איוונקה ובעלה ג'ארד קושנר, הם מהאנשים החזקים בבית הלבן. עם כניסתו של האב לתפקיד, הם עברו דירה לוושינגטון בכדי להיות קרובים למרכז העניינים, אלא שמסתבר שהשכנים, לא מתלהבים במיוחד מהשכנים הנשיאותיים.

הזוג קושנר עברו להתגורר בשכונת קולרמה, שכונת יוקרה בה מתגוררים בכירי שלטון נוספים, בהם הנשיא לשעבר ברק אובמה ומזכיר ההגנה רקס טילרסון, אבל דווקא הקושנרים העלו את חמתם של תושבי השכונה, שזועמים על האבטחה המוגברת שמשבשת את שגרת חייהם.

אחת השכנות סיפרה לוושינגטון פוסט: "פשוט התחלתי לצרוח. אנחנו שכונת מגורים שקטה ונחמדה, והפכנו לשכונה שאנשים מגיעים אליה כדי לצלם תמונות".

"אנחנו רק סיפור קטן בתוך הסיפור הגדול יותר של תופעת טראמפ, שהוא הדרך שבה המשפחה הזו דוחפת את עצמה בכל מקום", הוסיף שכן נוסף, חבר הקונגרס לשעבר טובי מופט. "אנשים באים ויוצאים. יש פה איזה 4 או 5 רכבי כביש שטח גדולים, שהם בוודאות לא מפה".

מהשירות החשאי נמסר בתגובה כי הם "נוקטים בכל המאמצים כדי לשתף פעולה עם העסקים והתושבים על מנת למזער את ההפרעות לחיי היום יום, תוך שמירה על רמת האבטחה הגבוהה ביותר על האנשים עליהם אנחנו מחויבים להגן".

השארת תגובה