לכבוד פסח: איך תחדשו את פנסי הרכב בעצמכם?

ערכה חדשנית לחידוש פנסי הרכב שתחסוך לכם מאות שקלים בשלוש פעולות פשוטות: הסרת כתמים וכהות, שחזור השקיפות והענקת מראה מחודש לתקופה ארוכה • צפו איך עושים זאת בקלות

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

במסגרת מאמציהם של יצרני הרכב לצמצם ככל שניתן פגיעות בנפש במקרים של תאונות דרכים, הוחלפו בשנים האחרונות פנסי הרכב מזכוכית בפנסים מפלסטיק. אולם פנסים אלה נוטים לדהות עם הזמן, ופנסים עכורים פוגעים באיכות התאורה שכל כך חיונית בעונת החורף. מסיבה זו לא עוברים פנסים דהויים את מבחן הרישוי השנתי לרכב, ובעליהם נשלחים להחליף את בתי הפנסים או לחלופין לחדש את הפנסים. אלא שהחלפת בתי פנסים כרוכה בהוצאת כספית לא מבוטלת של מאות שקלים.

חברת SONAX העולמית, מציגה מוצר חדשני לחידוש קל ופשוט של פנסי הרכב, אשר יבטיח תפוקה מקסימלית של הפנס ושדה ראיה רחב לנהיגה בטוחה. במקביל הערכה תחסוך לכם החלפה של פנסים הכרוכה בהוצאת כספית לא מבוטלת.

הערכה מתאימה לחידוש פנסים שהצהיבו או דהויים מפלסטיק. היא מסירה בקלות כתמים, סימנים וקהות בפנסים, משחזרת את השקיפות המקורית שלהם, אוטמת אותם ומעניקה לפנסים מראה מחודש שיישאר לזמן רב. הערכה יוצרה תוך דגש רב על בטיחות וכך מבטיחה ששכבת הפנס המקורית לא תפגע בעת השימוש.

הערכה כוללת משחת פוליש, 2 מטליות איטום, 2 ספוגי פוליש, 4 פדים לליטוש ו-4 מטליות פוליש. היא מספיקה לשני שימושים בשני הפנסים הקדמיים.

השימוש בערכה פשוט וקל: ראשית שוטפים את הפנס ומכסים את אזורי הקצה של החלקים הסובבים את הפנס (מכסה מנוע, פגוש וכו').

  • שלב 1 – צחצוח – מרטיבים מעט את פדי הליטוש שבערכה ומשפשפים אותם בצורה מעגלית על גבי הפנס. לאחר מכן יש מסירים בעזרת מטלית הפוליש את שאריות השפשוף.
  • שלב 2 – פוליש – מורחים ממשחת הפוליש על ספוג הפוליש ומצחצחים את הפנס תוך הפעלת לחץ מתון עד להשגת הברק הרצוי. לאחר מכן מנגבים את שאריות הפוליש בעזרת מטלית הפוליש.
  • שלב 3 – איטום- משפשפים את מטלית האיטום על האזור המצוחצח ומחכים שיתייבש כ-30 דק'.

מחיר: 99.90 שקל // ניתן למצוא בסניפי רשת SOLO למוצרים לרכב הפרוסים בסניפי הום סנטר בכל רחבי הארץ.

לצפייה:

השארת תגובה