גליק נגד דוד ביטן: "מנהל שיח כוחני ומפלג, מתקשה להתחבר לסגנון הזה"

המתיחות בקואליציה מביאה לחיכוכים בליכוד: חבר הכנסת יהודה גליק תוקף הבוקר את יו"ר הקואליציה דוד ביטן ומאשים אותו ב"סגנון כוחני ומפלג"

יהודה גליק (צילום: דוברות הכנסת)
יהודה גליק (צילום: דוברות הכנסת)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ח"כ יהודה גליק (הליכוד) תוקף הבוקר (ראשון) את יו"ר הקואליציה ח"כ דוד ביטן, בעקבות דבריו אמש על משרד האוצר לפיהם שם "דוחים פעם אחר פעם כל יוזמה להעלאת קצבאות הנכות, אבל מגנים בחרוף נפש על קומץ צפונבונים".

חבר הכנסת יהודה גליק אמר בראיון ל'ערוץ 10': "עד היום לא התקיים דיון אחד על התאגיד בסיעה. אני רוצה שיהיה דיון ושיח שבו נוכל להשמיע את דעתינו, אני לא מריונטה", לדבריו,"משמעת קואליציונית זה דבר חשוב ליציבות הממשלה אבל זה לא אומר שאסור לשמוע ולהשמיע דעות אחרות".

"דיברתי עם חברי לסיעה בשבוע שעבר ואף אחד לא מבין מדוע ראש הממשלה רוצה ללכת לבחירות על התאגיד", סיפר גליק, "ומצד שני – מי שאמור לדברר אותי מספר כל יום בטלוויזיה שאנחנו הולכים לבחירות בגלל התאגיד ומי שתומך בתאגיד הוא נגד הנכים והוא צפונבון".

"אני מאמין באמונה שלימה בעמדות הליכוד וחושב שראש הממשלה הוא מצויין וגם מכבד את חבר הכנסת דוד ביטן, אבל אני לא חייב להתחבר לסגנון הכוחני והמפלג הזה", הוסיף חבר הכנסת גליק.

השארת תגובה