"בוגדים" •​ במגזר הערבי יוצאים נגד בעלי נשקים לא חוקיים

ביבי וטיבי? ח"כ אחמד טיבי
ביבי וטיבי? ח"כ אחמד טיבי
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

ועדת הסולחה של המגזר הערבי הודיעה כי תכריז על כל מי שמשתמש בנשק ופוגע בחפים מפשע כבוגד בחברה הערבית. "הגיע הזמן לפעול נגד הירי והאלימות", אמר יו"ר הוועדה עדנאן ג'רושי.

ועדת הסולחה של המגזר הערבי הודיעה כי יכריזו על כל מי שמשתמש בנשק ופוגע באנשים חפים מפשע 'בוגדים' בחברה הערבית וביישובים בהם הם מתגוררים.

את הדברים אמר עדנאן ג'רושי במהלך סולחה שהתקיימה בביתו של ח"כ ד"ר אחמד טיבי בטייבה בין משפחות נסאסרה וג'באלי שהסתכסכו בחודש האחרון.

"מי שמשתמש בנשק נגד החברה שלו, נכריז עליו כאדם בוגד בחברה והציבור שלו, לרצוח אנשים ונשים זו בגידה חמורה באוכלוסייה. הגיע זמן לנקוט צעדים שיכולה להפסיק את הירי והאלימות".

הד"ר טיבי הוסיף: "פשיעה, אלימות וירי – כל זה כדי להפחיד אנשים במקומות ציבוריים כפי שמתרחש במקומות רבים ביישובים הערביים, הם דברים נוראיים. היום קיבלתי בביתי בטייבה שתי משפחות לסולחה כדי למנוע שפיכות דמים. תמיד הייתי מוכן לעשות הכול כדי למנוע נקמות דם יחד עם ועדת הסולחה הארצית ולשים קץ לסכסוכים האלה. עשיתי חקיקה בנושא ואנחנו מקיימים את המוטל עלינו באופן פנימי אבל כל זה לא מספיק. יש לאסוף את הנשק. די לאלימות ולהרג. הנשק הזה הורג את כולם".

השארת תגובה