תושבי ביתר? העירייה מחזירה לכם כסף על הקייטנות

אם אתם תושבי ביתר ושילמתם בקיץ תשע"ו על קייטנות לילדיכם, המחאה מהעירייה עם החזר כספי בדרך אליכם.

-עילית-30q55rgfgpl5z1v6rs28lm
-עילית-30q55rgfgpl5z1v6rs28lm
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

 

בביתר מחזירים כספים להורים: אם אתם תושבי ביתר ושילמתם בקיץ תשע"ו על קייטנות לילדיכם, המחאה מהעירייה עם החזר כספי בדרך אליכם.

למעלה מאלף תושבי ביתר יקבלו בימים הקרובים צ'ק מאת עיריית ביתר עילית, עם החזר כספי עבור השתתפות בהוצאותיהם על קייטנות הקיץ לילדיהם. מדובר בתקציב ייעודי לכך שהגיע לעירייה מאת המשרד לפיתוח הפריפריה, ובהתאם לכך – העירייה מעבירה את התקציב ישירות להורים.

יש לציין, כי התשלום הינו לפי מספר הילדים ולא אחיד למשפחה, מה שאומר כי משפחה ששלחה כמה ילדים לקייטנות, תקבל סכום גדול יותר – בהתאם למספר הילדים.

במכתב ששלח ראש העיר מאיר רובינשטיין להורים נאמר, "אנו שמחים ששלחתם את ילדיכם לקייטנות הקיץ של שנת תשע"ו, ומקווים שילדיכם וגם אתם נהניתם מפעילות מסובסדת זו. וכפי שהבטחנו, עם קבלת התקציב המשרד לפיתוח הפריפריה, אנו מחזירים לכם את החלק המסובסד".

רה"ע גם דאג לציין, כי "תודתנו העמוקה נתונה בזאת, בשמם של אלפי ילדי העיר והוריהם, לשר לפיתוח הפריפריה הרב אריה דרעי, שבזכותו נהנה הציבור החרדי והשכבות החלשות בארץ, מתנאים, אפשרויות והזדמנויות, שעד היום לא היו מנת חלקנו. ובעז"ה, נמשיך לעשות, לפרוח ולשגשג, בשבילכם ולמענכם. אנחנו כבר כעת עוסקים בתכנון הקייטנות לקיץ תשע"ז".

השארת תגובה