כנס משגיחי הכשרות הראשון של רבנות ירושלים • וגם: מדריך כשרות האלכוהול המלא

בכנס משגיחי הכשרות הראשון של הרבנות ירושלים דנו הרבנים על היערכות מחלקת הכשרות לקראת פסח עם דגש על נושא המשקאות החריפים והכרת המשקאות הכשרים של חברת פאנקו. הרבנים הראשיים הגיעו לברך.

הרב עמאר הרב בורשטיין ועוד ישי
הרב עמאר הרב בורשטיין ועוד ישי
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

כנס משגיחי הכשרות הראשון של רבנות ירושלים, המועצה הדתית הגדולה בישראל המפקחת על מעל ל-1,000 בתי עסק, כלל הרמת כוסית לקראת חג הפסח בהשתתפות הרבנים הראשים לירושלים. בין המשתתפים בכנס שנערך באולמי נוף ירושלים נכחו הראשון לציון הרב שלמה משה עמאר, הרב הראשי האשכנזי הרב אריה שטרן, עו"ד יהושוע ישי יו"ר המועצה הדתית ומנהל מחלקת הכשרות, מנהלי המחלקות והמפקחים.

בכנס דנו הרבנים על היערכות מחלקת הכשרות לקראת חג הפסח המתקרב ועל התועלת הרבה בימי עיון מסוג זה במטרה להעשיר את ידע המשגיחים בהלכות הכשרות ולדון בהתפתחויות הטכנולוגיות החדשות הנוגעות לכשרות בתי עסק בירושלים. הרבנים הראשיים, הרב עמר והרב שטרן, ברכו את הנוכחים והודו להם על המסירות בעבודתם הקדושה והזכירו להם כי בזכותם מערכת הכשרות של בירושלים מקובלת על כל הציבור.

הרבנים המכובדים וכל הנוכחים בכנס טעמו ממגוון משקאות האלכוהול הכשרים החדשים וביניהם הוודקות פרימיום גריי גוס ובלוגה של חנות האונליין למוצרי אלכוהול paneco.co.il, אשר חרטה על דגלה את הבאת המודעות לציבור בנושאי כשרות משקאות האלכוהול, בשיתוף מערכת מאור הכשרות ברשות הרב ישראל מאיר לוינגר. בסוף הכנס חולק למשתתפים מדריך כשרות למשקאות חריפים שהונפק בעזרתה האדיבה של פאנקו.

השארת תגובה