בנט: "המשבר המיותר על סף פתרון, ליברמן עושה פוליטיקה על הגב של צה"ל"

נפתלי בנט | צילום: עמוס בן גרשום - לע"מ)
נפתלי בנט | צילום: עמוס בן גרשום - לע"מ)
>> בעל עסק? לחץ כאן לבניית אתר אינטרנט בחינם!

בדרך לבחירות? יו"ר הבית היהודי השר נפתלי בנט, התייחס בפתח ישיבת הסיעה, למשבר הקואליציוני סביב "התאגיד" ואמר כי להערכתו הוא לקראת פתרון.

"מאז מוצ"ש נעשים ניסיונות לסיים את המשבר המיותר הזה. בשיחותיי עם ראשי המפלגות, אני יכול להעריך בזהירות שאם כולם ינהגו באחריות, המשבר הזה עומד על סף פתרון", אמר.

הוא הוסיף: "מבחינתי כמנהיג הימין הלאומי כל עוד ממש ממשלת הימין תמשיך ליישם את מדיניות הימין היא תמשיך בפעולתה".

"אמרו לי בימים האחרונים שאנחנו המפלגה שהכי כדאי לה לגשת לבחירות עכשיו אבל החלטנו כולנו לעשות הכל כדי לגשר ולפשר במשבר המיותר הזה. בחירות פשוט לא טובות לאזרחי מדינת ישראל. אף אחד לא צריך בחירות עכשיו, אנחנו בתנופה אדירה בכל התחומים – בחינוך, בכלכלה, במשפט,בצד המדיני יש הרבה מה לעשות ואנחנו נעשה את זה".

בנט ניצל את ההזדמנות לתקוף את שר הביטחון על רקע הניסיון לסגירת המכינה בעלי:  "לצערי שר הבטחון מנסה לעשות פוליטיקה על הגב של חיילי צה"ל. הוא פועל נגד הציונות הדתית, כדי לאתרג את עצמו ולקושש קולות ופוגע פגיעה עמוקה במרקם של צה"ל. אין לנו צבא אחר".

"אנחנו כמובן לא ניתן לזה יד, אני מבקש מראש הממשלה שיקרא אותו לסדר שינהג באחריות, שילמד מהרמטכ"ל איך לנהוג באחריות בכל הנוגע למרקם העדין של מדינת ישראל ושל צה"ל. כולנו שרתנו בצה"ל וכולנו יודעים שאין לנו צה"ל אחר ולא כדאי לשחק עם הדבר הזה".

השארת תגובה