לקראת חתונה? שמלות כלה מעוצבות עבור נשים דתיות ושומרות מסורת

שמלת כלה
שמלת כלה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

נשים רבות מהמגזר החרדי והדתי, כמו גם מגזר חובשי הכיפה הסרוגה ושומרי מסורת, מתקשות למצוא שמלות כלה מתאימות אשר יתאימו להן אישית ויעניקו להן את מראה הכלה עליו חלמו מאז ומתמיד מצד אחד, ויהיו מספיק צנועות וחסודות מצד שני. רבים מהעיצובים בעולם שמלות הכלה כיום הם עיצובים חושפניים ונועזים יתר על המידה, אשר חושפים הרבה מעורה של הכלה ואינם מתאימים לכלות דתיות המעוניינות לשמור על צניעותן גם ביום החתונה. לכן, אחת האפשרויות האטרקטיביות ביותר עבור נשים דתיות המתכוננות לחתונתן ומתקשות למצוא שמלת כלה הולמת, היא ללכת על שמלת כלה בעיצוב אישי.

שמלה כבקשתך – שמלת כלה בעיצוב אישי

היתרון המרכזי שבשמלות כלה מעוצבות הוא כי מדובר למעשה בשמלה כבקשתך – הכלה והחתן יכולים להיפגש ולהיוועץ עם מעצב שמלות הכלה, ולבקש שמלה בדיוק כפי שהם רוצים – במקרה של נשים דתיות בקשות אלו עשויות לכלול שרוולים ארוכים, שמלה אשר אינה חושפת יותר מדי מעורה של הכלה, שמלה בגזרה מסוימת המחמיאה יותר לאותה כלה ספציפית וכו'.

בכל הנוגע לצניעות ואיפוק במראה הכלה, מעצבי שמלות כלה מנוסים הם לרוב כאלו אשר עיצבו אינספור שמלות כלה בחייהם, ולכן סביר להניח כי עבדו גם עם לא מעט כלות דתיות ושומרות מסורת בעבר. לכן, הם כבר אמורים לדעת בדיוק אילו מאפיינים רצוי שיהיו לשמלה, ומאילו מאפיינים להימנע.

מלבד לנושאי הצניעות, שמלת כלה בעיצוב אישי מאפשרת לאותה כלה לקבל שמלה אשר מתאימה לה אישית, יותר מאשר לכל אישה אחרת בעולם. עיצוב השמלה נעשה בהתאמה מושלמת לאותה אישה, וצריכה להתאים לה כמו כפפה ליד. זה לא תמיד המצב כאשר מדובר בשמלות כלה מעיצובים כלליים יותר המוצעות למכירה או להשכרה לקהל הרחב. במקרה של עיצוב אישי, כל חלק בשמלה יתאים לכלה בצורה מושלמת, והמראה הכללי שיתקבל יהיה מרשים הרבה יותר.

שמלת כלה מאופקת וצנועה יכולה להיות גם מאוד מרשימה

כאשר מדברים על שמלת כלה שתהיה צנועה ומאופקת נשים רבות נוטות לחשוב כי זו חייבת להיות שמלה לא כל כך מרשימה או בולטת. בפועל, זה ממש לא חייב להיות המצב.

מעצב שמלות כלה מנוסה ומקצועי, בעל עין חדה והרבה יצירתיות, יכול לעצב ולתפור שמלת כלה צנועה, מאופקת ואפילו חסודה, אשר תהיה מרשימה ביותר בדרכים שונות. מעצבים מובילים משתמשים כיום בשילובים של בדים שונים בגזרות שונות ומפתיעות על מנת ליצור שמלות כלה מרשימות ולהפוך את הכלה להופעה המרכזית של החתונה. לדוגמה – שמלות כלה תחרה נחשבות על פי רוב לשמלות יוקרתיות יותר, אך גם חושפניות, שכן בד התחרה למעשה חושף את מה שנמצא מתחתיו. מעצבים יצירתיים יודעים ליצור גם שמלות כלה תחרה אשר יהיו צנועות ומאופקות, למשל על ידי הוספת שכבת בד נוספת מתחת לתחרה. כך מתקבל האפקט הרצוי והיוקרתי של התחרה בלי צורך לחשוף את עורה של הכלה.

לסיכום, עבור נשים דתיות ושומרות מסורת המעוניינות בשמלת כלה שתהיה צנועה מצד אחד, אך גם תהיה מרשימה ותהפוך אותן לכלות זוהרות ויפיפיות מצד שני, מומלץ לשקול את האפשרות של שמלות כלה בעיצוב אישי.

השארת תגובה