'פורום עסקים' מציג: פתרונות אשראי ייחודיים

בכנס מבית 'קו עיתונות' תוכלו לפגוש מספר גופים וקרנות שיספקו כלים ואשראי נוח לעסק הקטן והבינוני בירושלים. וגם: המומחים ש'כבר עשו את זה' מדברים

פורום עסקים
פורום עסקים
>> בעל עסק? לחץ כאן לבניית אתר אינטרנט בחינם!

בעוד שבועיים זה קורה: מאות בעלי עסקים קטנים ובינוניים בירושלים יתאספו ליום עיון מקצועי המיועד עבורם, ביוזמה ראשונה מסוגה מבית 'קו עיתונות'. במהלך יום העיון יוצגו פתרונות מימון חדשים לעסקים – שטרם נחשפו במגזר החרדי.

כידוע, היום קיימים גופים רבים (אגודות, קרנות וכדומה) שמטרתם היא לעודד התפתחות עסקית אצל העסקים קטנים ובינוניים, גופים אלו מעמידים סדרה של שירותים ומוצרים המיועדים ישירות לעסק הקטן והבינוני, אך עיקר פעילותם נעשית באופן דיגיטלי ואינה מגיעה לידיעת בעלי העסקים במגזר.

הקרנות הללו רואות בפורום העסקים הזדמנות נדירה לבוא ולהציע לבעלי עסקים חרדים פתרונות שונים ומותאמים, ובהם הלוואות ללא ריבית, תכנית סיוע לעסק ללא תשלום, מנטור עסקי (אחד על אחד) למשך שנתיים ללא תשלום, סוגי הלוואות חדשים לעסקים ועוד.

למשל, האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית. מדובר באגודה פילנטרופית המתנהלת בדייקנות מופתית ובסדר של בנק לכל דבר ועניין, המעניקה הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בפריסה רחבה ונוחה – ללא שעבוד נכסים או התניות חונקות ובאפס ריבית, כמו גמ"ח.

לחילופין, אם רציתם להתייעץ עם איש עסקים מנוסה, שהתגבר על טעויות ופרץ להצלחה בדיוק מהתחום שלכם, קבלו את קרן שמש. המפעילה מאות מנטורים מומחים בהתנדבות מלאה, שילוו את העסק שלכם ללא תשלום להצלחה והתרחבות.

רוצים עד 90,000 ש"ח לעסקים זעירים המתקשים להשיג אשראי. תוכלו להיעזר בעוד קרן פילנטרופית, המאפשרת לעסקים קטנים להתגבר על מצוקת האשראי החונקת ולהגיע לאפשרות מימון דרך בנק בריבית מופחתת ותנאים מועדפים. קרן קורת ובנק אוצר החיל מעמידים לרשותכם מסלול הלוואות עם עד 90% ערבות של הקרן.

המומחים מדברים

לקראת יום העיון, שוחחנו עם שלושה מהמשתתפים באירוע: בני גל – מאמן, סופר ושותף בפרסום גל אורן, משה וייס –יו"ר אינטרנט רימון, Netspark ויואל וקסברגר, אומן וצייר, מבעלי 'מלכות וקסברגר'.

"אחת החוויות של בעל עסק היא בדידות, הוא לבד וצריך לקבל החלטות ולהמציא את עצמו מחדש כל בוקר", פותח גל. "לכן האפשרות של איש עסקים לפגוש אנשי עסקים אחרים, היא מעשירה, תומכת ויוצרת מרחב שאי אפשר ללמוד בשום אוניברסיטה או מכללה".

לדברי גל, "לכן פורום גדול וכנס גדול הוא חוויה שתמיד יוצאים ממנו עם משהו ומכאן החשיבות העצומה להיפגש, להתגייס, לדבר וליצור דברים חדשים שקשה ליצור אותם לבד. אני גם אהיה שם, גם אני סבלתי מהבדידות הזו ובזכות מפגשים כמו פורום עסקים בניתי גשרים וקשרים שעזרו לי מאוד בעולם העסקי", הוא מסיים.

וייס לעומתו רואה את חשיבות יום העיון מנקודת מבט שונה: "עצם ההתכנסות של כלל בעלי העסקים במגזר החרדי תהיה העצמה ועידוד לבעלי עסקים. רכישת כלים, הידע והנטוורקינג (המפגש הבלתי אמצעי) שיהיה שם יתרום מאוד להצלחת העסק. עצם זה שבעלי עסקים יצליחו וינהלו את העסק שלהם בצורה שמתאימה ליהודי ירא שמים, זו תהיה ברכה לעסק, וקידוש ה' גדול לחברה כולה".

וקסברגר, משתף גם הוא בתועלת האישית שהפיק מאירועים שכאלה: "כבעל עסק שהתחיל בקטן וצמח ברוך ה', אחד הדברים הגדולים שעזרו לי לעשות מהפך ולהיות מעסק קטן לעסק גדול זה החיבור שיצרתי במסגרת כנסים כמו פורום עסקים. השיתופי פעולה אחד עם השני זה תמיד נתן לי דחיפה, זה מה שבנה אותי, ובזכות זה הצלחתי להתרומם ולא להישאר באותו מקום", הוא מציין ומסכם: "זה מדהים עד כמה חזק הכוח הזה של פורום עסקים, חייבים להיות שם".

 

 

השארת תגובה