אבל ב'שובו בנים': נתן דרוק ושמואל לנגבן ז"ל

לאחר התאונה הקשה הבוקר, הותרו לפרסום שמותיהם של ההרוגים: הבחור נתן דרוק ז"ל והבחור שמואל לנגלבן ז"ל. ■ השניים חסידי מנהיג קהילת 'שובו בנים' היו בדרכם למקום בו התאכסן, ובדרך קרתה התאונה הטראגית

 נתן דרוק ושמואל מאיר לנגלבן ז"ל
נתן דרוק ושמואל מאיר לנגלבן ז"ל
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

הותר לפרסום כי שני ההרוגים בתאונת הדרכים שהתרחשה בהולנד, הם תלמידיו של מנהיג קהילת 'שובו בנים' הרב אליעזר ברלנד. הבחור נתן דרוק ז"ל והבחור שמואל לנגלבן ז"ל. השניים היו בדרכם לפגוש את רבם באמסטרדם, אך התאונה הקשה גדעה את תכניותיהם.

התאונה אירעה בעת שהשניים נסעו – יחד עם שני חסידים נוספים מהקהילה המקומית – לאמסטרדם, במהלך הנסיעה התנגש רכבם בעץ על יד העיר ברוק. ארבעת הנוסעים הובהלו לבית החולים, שניים מהם הגיעו במצב אנוש. לאחר זמן קצר נאלצו הרופאים לקבוע את מותם. השניים הנוספים, מאושפזים במצב קשה והרופאים נאבקים על חייהם.

לאחר התאונה דיווחו החסידים על המתרחש לרבם מנהיג קהילת 'שובו בנים', הרב אליעזר ברלנד ובאופן מפתיע הפטיר הרב: "הנפטרים היו קדושים וטהורים". למרות שטרם פורסמו שמותיהם.

המשטרה המקומית מבקשת לנתח את הגופה של נהג הרכב, כנהוג במקרים מעין אלו, כדי לבדוק האם הנהג לא היה תחת השפעת סמים או אלכוהול. הקהילה היהודית במקום מנסה למנוע מהמשטרה את ניתוח הגופה ומפעילה את קשריה מול השלטונות.

השארת תגובה