הפרקליטות מוכנה להקל בעונשו של לופוליאנסקי

במהלך הדיון בערעור על גזר הדין של ר"ע ירושלים לשעבר אורי לופוליאנסקי, אמר נציג הפרקליטות עו"ד יונתן תדמור כי המדינה מוכנה להקל בעונשו ● "אנחנו סבורים שניתן היה להוריד את מתחם הענישה משש עד שמונה לארבע עד שש שנות מאסר"

יד שרה
יד שרה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לאחר גזר הדין הקשה שגזר על ראש עיריית ירושלים לשער הרב אורי לופוליאנסקי בגין עבירות שוחד והפרת אמונים לפני מספר חודשים, שבו שופט בית המשפט דוד רוזן גזר עליו שש שנות מאסר בפועל, הגיש וביחד עם שאר המורשעים בפרשה,ביניהם ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט ערעור בעינינו בפני בית המשפט העליון, כזכור.

הדיונים מתקיימים בבית המשפט בימים אלה. הבוקר במהלך הדיון, חלה תפנית מסויימת, לאחר שנציג המדינה עו"ד יונתן תדמור אמר במהלך הדיון, כי הפרקליטות מסכימה להקל בעונשו של לופוליאנסקי, זאת בעקבות מצבו הרפואי שלו ובשל העובדה שהכספים שקיבל הועבר לארגון "יד שרה" ולא לכיסו הפרטי.

"אנחנו סבורים שניתן היה להתחשב מעט יותר בעניין של המוסד הציבורי ולהוריד את מתחם הענישה משש עד שמונה לארבע עד שש שנות מאסר", אמר תדמור.

יש לציין, כי כבר לאחר גזר הדין על ידי השופט דוד רוזן,נשמעו קולות מצד משפטנים רבים שאמרו כי מדובר בתקדים, להטיל עונש כבד כל כך בשל עבירות כאלה.

השארת תגובה