הדרך למנוע ערעור? בפרקליטות מביעים חרטה על אי הרשעת אזריה ברצח

בפרקליטות הצבאית מביעים היום חוסר שביעות רצון מכוונת משפחת אזריה לערער על הרשעתו לבית המשפט העליון, גורם בפרקליטות אמר היום כי "ישנה חרטה על אי הרשעתו ברצח"

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

נראה כי הפרקליטות הצבאית איננה שבעת רצון מכוונת משפחת אזריה להגיש ערעור לבית המשפט העליון, בגין הרשעתו בהריגה. וזאת על אף גזר הדין המקל והמתחשב שנגזר עליו ע"י ביהמ"ש בניגוד להערכות המוקדמות.

נקודת המוצא הייתה, כי עונש מקל 'ומתחשב' עם החייל, יביא גם את בני משפחתו למסקנה כי מוטב להניח לפרשה ולתת לה להיכנס לנבכי ההיסטוריה ויפה שעה אחת קודם, 'ערעור על גזר דין כה מתחשב ומקל – בהתחשב בנסיבות שנוצרו, עלול רק להביא להחמרת הענישה בערכאה גבוהה יותר', אמרו.

אלא שעד כה נראה כי לבני משפחת אזריה תוכניות אחרות, כאשר לפי דבריו של צ'רלי אזריה אביו של אלאור, המשפחה בוחנת בימים אלו את ההיבטים לקראת האפשרות להגיש ערעור על עצם ההרשעה ע"י ביהמ"ש.

הבוקר צוטט גורם בפרקליטות הצבאית, כמי שאומר, "אנו בהחלט מתחרטים על שלא האשמנו אזריה ברצח. דווקא הרשעה בו אולי הייתה מובנת לציבור, הכרעת הדין וגזר הדין משדרים מסר הפוך ומבולבל", לדברי אותו בכיר.

2 תגובות
  1. תרדו מהחייל עשיתם את הבושות שלכם ביישתם את צהל לוחם צהל לא קיבל גיבוי
    החייל צריך להיות בבית ומהר נקודה סוף.

  2. הפרקליטות? אולי התובע הצבאי בפרקליטות שחושש לתפקידו? האיש הזה מוכן אפילו ל ה ר ו ג את הלוחם שהרג מחבל ובלבד שיהיה "צודק". ואולי יעלון בוחש שם בקדרה מאותה סיבה? הרי הוא-יעלון-"קבע" 5 דקות אחרי המקרה שאליאור "רוצח" ועד היום לא חזר בו מהאמירה הטיפשית והמבזה הזאת של מי ש ה י ה שר ביטחון בישראל.
    .

השארת תגובה