ביתר: ראש העיר מתגייס למאבק התושבים ויעמוד בראש ההפגנה

אחרי שבועות של טרור אבנים בכביש עוקף חוסאן המוביל לביתר, ולחץ ץקשורתי כבד מצד התושבים – הודיע ראש העיר כי הוא מתגייס למאבק והוא יעמוד בראש הפגנת התושבים

%d7%90%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%9d-30q4x6hgb8x43rdemofw22
%d7%90%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%9d-30q4x6hgb8x43rdemofw22
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

שמים סוף ליידויי האבנים על כביש עוקף חוסאן 375: לנוכח התגברות האירועים, למרות צעדי הצבא והמשטרה, והחשש הממשי לשלומם של תושבי ביתר הנוסעים באלפיהם מדי יום על הכביש, החליט רה"ע רובינשטיין להתייצב בראש הפגנת תושבים גדולה מול חוסאן ועל כביש 375.

בלשכתו של ראש העיר מאיר רובינשטיין התקיימה היום ישיבה משותפת עם מטה המאבק של תושבי צור הדסה ויישובי הסביבה במטרה לגבש דרכי פעולה במטרה להעלות את הנושא לסדר היום אצל בכירים ברשויות השלטון.

הישיבה התקיימה כהמשך להודעתו של רובינשטיין, על שיירת מחאה שתצא מחר בערב להפגנה בעוקף חוסאן. כמו"כ מטה המאבק עדכן על הפגנה גדולה שמתוכננת בעוד שבוע בציר בהשתתפות חברי כנסת ושרים.

רובינשטיין: "אני שומע כבר חודשים ארוכים הבטחות. יש לי הערכה עצומה לצבא ולמשטרה. אני מלא הערכה לפעילות הרבה של מח"ט עציון ידידי רומן גופמן ומודה לו על המאמצים הכבירים שעושה".

רובינשטיין ביקש לשמור על כבודו של מפקד החטיבה והדגיש, "שנים רבות לא היה לנו בגזרה מפקד מוערך כמותו. אולם  למרות זאת איננו יכולים להמשיך להיות ברווזים במטווח. המצב הנוכחי לא יכול להימשך עוד אפילו יום אחד".

השארת תגובה