זגזגה בין הנתיבים, נרדמה וכמעט גרמה לאסון: הסיפור ההזוי של הבוקר

שוטרי אגף התנועה הבחינו אמש ברכב שזגזג בסכנה בין הנתיבים והופתעו לגלות מאחורי ההגה נהגת שנמה את שנתה

ציילום חטיבת דובר המשטרה
ציילום חטיבת דובר המשטרה
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

שוטרי אגף התנועה בירושלים הבחינו אתמול (שלישי) בשעות הבוקר ברכב הנוסע בכביש מרכזי בדרום העיר כאשר תוך כדי נסיעה סטה במהירות ועבר מנתיב לנתיב תוך סיכון משתמשי הדרך.

השוטרים התקרבו ועצרו בסמוך לרכב שעצר ברמזור. בשלב זה 'נדהמו' השוטרים לראות כי מי שיושבת מאחורי ההגה הינה נהגת שנרדמה על ההגה.

תוך זמן קצר כשהתחלף הרמזור לירוק 'התעוררה' הנהגת והמשיכה בנסיעה רק לאחר שהרכב מאחוריה צפר. מיד לאחר מכן הנהגת עברה מנתיב לנתיב וכמעט פגעה בכלי רכב חונים.

בשלב זה הורו לה השוטרים לעצור בצד הדרך. השוטרים ניגשו אליה, נתנו לה בקבוק מים לשתות וביקשו ממנה לצאת מהרכב ולהתרענן.

הנהגת ציינה בפניהם שהיא בדרכה למקום עבודתה ושהיא עייפה. השוטרים לא איפשרו לה להמשיך בנסיעה, והמתינו איתה כחצי שעה. בזמן זה כאמור נתנו לה לשתות, לשטוף הפנים ומשהו מתוק.

לאחר שהתרעננה הסבירו לה את המסוכנות שבנהיגה במצב של עייפות והסכנות הממשיות והמיידיות שבכך ונתנו לה דו"ח על נהיגה בחוסר זהירות. הנהגת הבינה את חומרת המצב בו נהגה, הודתה לשוטרים על עזרתם ועל כך שהמתינו איתה עד שיכלה להמשיך בנסיעה. עוד ציינה כי בזכותם לא נפגעה ותוכל לשוב לילדיה בריאה ושלמה.

מהמשטרה נמסר כי הם שבים ומדגישים כי נהיגה בעייפות ובחוסר זהירות עלולה להוביל לפגיעה בחיי אדם.על כל מי שיושב מאחורי ההגה לוודא כי ביכולתו לנהוג בערנות מבלי לסכן את חייו וחיי נוספים. בסופו של יום כולנו רוצים לשוב לביתנו בריאים ושלמים.

השארת תגובה