ילדיו של פישמן לביהמ"ש: "המנהל המיוחד מנסה לערבב בין נכסיו של פישמן לילדיו"

לאחר שהמנהל המיוחד שהעמיד ביהמ"ש לניהול נכסיו של איש העסקים אליעזר פישמן, עתר לביהמ"ש בניסיון לקשור בין נכסי החייב לנכסי משפחתו, מאשימים ילדיו: "המנהל המיוחד מנסה לערבב בין פישמן לבין צאצאיו וחתניו"

פישמן. צילום: ויקפדיה
פישמן. צילום: ויקפדיה
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

לפני ימים אחדים דווח ב'כל הזמן', כי המנהל המיוחד שהעמיד בית המשפט לניהול נכסיו של איש העסקים אליעזר פישמן שהכריז על פשיטת רגל, מבקש מביהמ"ש להכיר בנכסי החייב, בנכסי אשתו ובנכסי ילדיו, כנכסיו של פישמן עצמו, לאחר שעל פי החשד נכסים אלו רשומים היו עד לא מכבר על שמו והעביר אותם לרשות ילדיו עם התפוצצות הפרשה.

בתגובתם לביהמ"ש באמצעות עו"ד דוד לשם, מאשימים ילדיו וחתניו של פישמן, כי "המנהל המיוחד מנסה לערבב ולבלבל בין פישמן לבין צאצאיו, חתניו וכלתו. צריך כנראה להזכיר, כל אחד מהם הינו אדם מבוגר ועצמאי ואף לא אחד מהם מצוי בהליכי פשיטת רגל".

לדבריהם, בבקשת המנהל למסור לידיו את הוילה ברחוב החרמש 17 בסביון, ניכר כי הוא נגוע בכשל יסודי, לאחר שהנכס נרכש ע"י אייל פישמן ומומן ע"י משכנתא שלחו הוא ורעייתו מהבנק.

האם מאשימים עוד, כי "המנהל המיוחד מנסה לשים את ידו על נכס של צדדים שלישיים, שעה שהוא עצמו מודה כי אין בידיו שמץ של ראיה כי הנכס הוענק לאותם צדדים שלישיים במישרין או בעקיפין על ידי פישמן".

"על המנהל המיוחד להציג הוכחות, כי מדובר בנכס שהגיע מפישמן או נרכש על ידו. אלא שהמנהל המיוחד לא ניסה אפילו להרים נטל זה בבקשתו".

השארת תגובה