מתכוננים לעימות הבא? "חיזבאללה מוכן לשלם את מחיר העימות עם ישראל"

דיווח: חיזבאללה ספג אבידות במהלך הלחימה בסוריה, יותר מאשר בכל המלחמות שניהל מול ישראל • מנגד בישראל מעריכים את כוחו של חיזבאללה כאשר מספר הלוחמים בשורות הארגון עומד על 20,000 בסדיר ועד 70,000 לוחמים במילואים

מזכ"ל חיזבאלה. חסאן נסראלה
מזכ"ל חיזבאלה. חסאן נסראלה
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

מכוון לעימות הבא? סגנו של נאסרללה, נעים קאסם אמר היום בראיון לעיתון לבנוני כי "בכל הקשור לישראל ולחשבונות הארגון עמה בחזית בדרום לבנון ובגולן, הרי שאין בכוונת חיזבאללה להרגיע את ישראל או את פחדיה". הוא הוסיף, "המסר שאנו משדרים הוא עיקבי, אנו מוכנים לשלם את מחיר העימות".

הבוקר פרסם אתר החדשות האמריקני "נשיונל אינטרס" אינדיקציה ולפיו חיזבאללה ספג אבידות במהלך הלחימה בסוריה, יותר מאשר בכל המלחמות שניהל מול ישראל.

האתר העריך את אבדות חיזבאללה ביותר מ-2000 לוחמים כאשר מספר הפצועים מוערך בכ- 6000.

מנגד מפרסם אתר החדשות הלבנוני "אלאחבאר", כי בישראל קיימת הערכה מודיעינית ולפיו, לחיזבאללה צבא מהחזקים במזרח התיכון, כאשר מספר הלוחמים בשורות הארגון עומד על כ- 20,000 בשרות סדיר ועד 70,000 לוחמים במילואים.

יצוין כי ביממה האחרונה גינה חיזבאללה את אישור 'חוק ההסדרה' ובהודעה שפרסם הארגון נאמר, כי "ההתנגדות של העם הפלסטיני היא הדרך היחידה לשבור את הרצון של הישות הציונית ואת חלום ההתפשטות שלהם".

השארת תגובה