"הנשיא טראמפ אינו מבין דבר בכלכלה, הוא רק יודע לצייץ בטוויטר"

סגנית נשיא חברת דירוג האשראי העולמית "מודי'ס", השתתפה בפורום כלכלי שנערך בבורסה לניירות ערך, וגיחכה על הבנתו של נשיא ארה"ב בכלכלה – "הוא לא יודע על דבר על שיעורי ריבית, הוא מחליט לצייץ על זה בלי שיש לו הבנה אמיתית בכלכלה וזאת למרות שהוא איש עסקים"

דונאלד טראמפ
דונאלד טראמפ
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

בדברים שנשאה היום כריסטין לינדאו, סגנית נשיא חברת דירוג האשראי העולמית "מודי'ס", בפורום שנערך בבורסה לניירות ערך בתל אביב, בהשתתפות בכירים בתחום, התייחס הסגנית לתוכניותיו הכלכליות של נשיא ארה"ב טראמפ וגיחכה לנוכח העובדה כי "למעט לצייץ בחשבון הטוויטר, הרי שטראמפ אינו מבין דבר וחצי דבר בכלכלה".

לדבריה, "טראמפ הנו בלתי צפוי. הוא לא יודע על דבר על שיעורי ריבית. הוא מחליט לצייץ על זה בלי שיש לו הבנה אמיתית בכלכלה. למרות שהוא איש עסקים, הכוח של עסקיו, כמו שאתם יודעים, מגיע רק ממכירת שמו".

לפי הדיווח ב'כלכליסט', הרי שלינדאו התייחסה גם לדירוג האשראי של ישראל ואמרה, כי "המילה שאנחנו משתמשים בה לגבי ישראל היא עמידות. אני מוצאת עצמי מסבירה איך יש לנו רייטינג גבוה כל כך יחסית למדינה שנמצאת באזור בעייתי, אפילו עכשיו יותר מאשר בכל זמן אחר בהיסטוריה".

לדבריה, "האזור היחיד שבו ישראל נמצאת נמוך בסקרים זו יציבות פוליטית. לא גיאו-פוליטי, אלא אנחנו מדברים על פוליטיקה ביתית והיציבות שלה והתדירות שהבחירות, קואליציה ופוליטיקה – ואלו נוטים להוריד תוצאה לגבי יציבות פוליטית".

השארת תגובה