"שמח שזה מאחורי": בשל חשש לאירוע מוחי קל הרצוג אושפז ושוחרר

בליל שבת הגיע יו"ר האופוזיציה לבית החולים איכלוב בתל אביב לאחר שחש ברע. צוות בית החולים החליט על אשפוזו בשל חשש לאירוע מוחי והיום הוא כבר שוחרר

יצחק הרצוג בכותל המערבי. (צילום:ניצן הפנר)
יצחק הרצוג בכותל המערבי. (צילום:ניצן הפנר)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יו"ר האופוזיציה, חבר הכנסת יצחק הרצוג שוחרר במהלך השבת מבית החולים איכלוב בתל אביב, שם אושפז אמש מחשש שעבר אירוע מוחי קל.

בחשבון הטוויטר שלו הגיב הרצוג:  "שוחררתי כעת לביתי מבית החולים. שמח שזה מאחורי. תודה מקרב לב לכל מי ששאל, דאג, בירך והתפלל. לכולכם, העיקר הבריאות". חבר הכנסת הוסיף כי "ביממה האחרונה ראיתי מקרוב את הרופאים והמתמחים, האחיות ואנשי המשק. מלאכים בלבן ובירוק. מקצוענים שנותנים את הלב והנשמה לכולם. תודה מעומק הלב!‎".

הרצוג הוסיף: "ביום רביעי בערב השתתפתי בערב לזכרה של דפנה מאיר ז"ל, שנרצחה בפיגוע בעתניאל לפני שנה, לרגל פרסום ספר המתאר את חייה ובו דברים שכתבה. ביקשתי להקריא דברים שכתבה כאחות במחלקה הנוירוכירורגית בסורוקה ואמרתי שהייתי מקווה שכל אזרח יקרא את דבריה על הקושי שבעבודה בצוות רפואי. חלפו יומיים ואשפזו אותי באיכילוב.

ראיתי מקרוב את הרופאים והמתמחים והאחיות ואנשי המשק במשך כמעט יממה. מלאכים בלבן ובירוק. מקצוענים שנותנים את הלב והנשמה לכולם. שמח שזה מאחורי וששוחררתי כעת לביתי. תודה מקרב לב לבית החולים איכילוב וצוותו המצוין ולכל מי ששאל, דאג, בירך והתפלל. לכולכם, העיקר הבריאות".

מבית החולים נמסר עם אשפוזו של הרצוג, שהגיע לבית החולים לאחר שחש ברע, כי "הרצוג הגיע עצמאית לחדר המיון והוא עבר סדרת בדיקות שהעלו את החשד לאירוע מוחי קל וחולף. הוא מרגיש מצוין ומתקשר עם הסביבה. יחד עם זאת, לפי החלטת הצוות הרפואי, הוא ישאר להשגחה בלבד במחלקה הנוירולוגית".

תגובה אחת
  1. למר הרצוג היקר ברכות להחלמתך וריגש אותי עוד יותר לראותך בתמונה מול הכותל נושא תפילה לרופא חולים

השארת תגובה