אדלשטיין נפגש עם מקבילו האמריקני: "תאשר את העברת השגרירות לי-ם בקונגרס"

יו"ר הכנסת, חבר הכנסת יולי אדלשטיין, שנמצא בימים אלו בארצות הברית נפגש עם יו"ר בית הנבחרים פול ראיין וביקש ממנו לדאוג לתמיכה מלאה בקונגרס בהעברת השגרירות האמריקנית לירושלים. רק תמיכה על מפלגתית, תוביל להפחתת ההתנגדות הפלסטינית

אדלשטיין ופול ראיין
אדלשטיין ופול ראיין
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

אדלשטיין לעמיתו בוושינגטון: "תמיכה רחבה בקונגרס בהעברת השגרירות – תוביל לתמיכה עולמית ואיזורית":  יו״ר הכנסת, ח"כ יולי (יואל) אדלשטיין, נפגש הלילה (חמישי) עם עמיתו, יו״ר בית הנבחרים האמריקאי, פול ראיין ולאחר מכן עם יו״ר ו. החוץ של הסנאט, בוב קורקר.

בפגישה עם ראיין הביע אדלשטיין את תמיכתו בהעברת השגרירות האמריקאית לירושלים ואמר שישמח אם נושא זה יאושר בצורה על-מפלגתית בקונגרס. ״המשמעות של תמיכה רחבה בקונגרס עשויה להוביל לתמיכה עולמית ואזורית״, הסביר אדלשטיין. ״אם השגרירות האמריקאית תעבור – אני סמוך ובטוח שמדינות נוספות יעבירו את השגרירויות שלהן לעיר הבירה״, הוסיף.
בסיום הפגישה הזמין אדלשטיין את ראיין לביקור רשמי בכנסת ישראל.

בפגישתו עם יו״ר ו. החוץ, קורקר, שוחחו השניים על המצב במזה״ת. אדלשטיין ביקש מקורקר לסייע לו, כיו״ר הכנסת, בקידום שיתופי פעולה מול יו״ר פרלמנטים באיזור ישראל בנושאים כלכליים, חברתיים וסביבתיים – במטרה לתרום ליציבות ולשם בניית יחסים בין המדינות.

השארת תגובה