נס כפול בבני ברק: שתי פעוטות חזרו להכרה לאחר החייאה מוצלחת

שתי פעוטות איבדו את הכרתן במהלך השבת בבני ברק, בשני המקרים הוזנקו למרום כוננים של איחוד הצלה בחסדי שמיים בשני המקרים הפעוטות חזרו להכרה לאחר ההחייאה המוצלחת

אמבולנס איחוד הצלה, אילוסטרציה
אמבולנס איחוד הצלה, אילוסטרציה
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

נס בבני ברק: מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף בני ברק ביצעו במהלך השבת פעולות החייאה מתקדמות על שני ילדים כבני חודש וחצי שנה שאיבדו את ההכרה בביתם בשני מקרים שונים.

למרבה הנס בשני המקרים מדובר בהחייאות מוצלחות וחזר דופק ונשימה. נסיבות ואופי האירועים בבדיקה וייתכן כי יש קשר למזג האוויר החורפי.

יצחק מחבוביאן מתנדב איחוד הצלה סיפר בצאת השבת: "תוך כדי סעודת שבת קיבלתי קריאה על פעוט שאיבד את ההכרה. הגעתי למקום יחד עם מתנדבים נוספים וראיתי את ישראל אלתר מתנדב איחוד הצלה שמבצע פעולות החייאה מתקדמות על פעוט בסלון הבית של המשפחה. סייענו לו בפעולות ההחייאה עד שלמרבה הנס חזר דופק ונשימה".

ישראל אלתר מתנדב איחוד הצלה סיפר בצאת השבת: "הייתי בדרכי לתפילת שחרית בסמוך למיקום האירוע ומוקד 1221 של איחוד הצלה עדכן אותנו כי הילד ללא הכרה וללא דופק ונשימה. הגעתי למקום בתוך פחות מחצי דקה והתחלתי בפעולות החייאה מתקדמות בסיוע דפיברילטור שקיבלתי מראש סניף איחוד הצלה בבני ברק אפי פלדמן בליל שישי. למרבה הנס ההחייאה הסתיימה ב"ה כהחייאה מוצלחת כשחזר דופק ונשימה"

השארת תגובה