"נחשף פרצופו של יולי": המועמד המפתיע להחליף את נתניהו בתוך הליכוד

ראש הממשלה נחקר וצפוי להיחקר שוב בפרשיות השונות בהן הוא מעורב, ויש שמנסים למנות את עצמם לתפקיד ראש הממשלה במידה ויתפטר או ישהה עצמו מתפקידו. מועמד מפתיע, הוא יו"ר הכנסת, חבר הכנסת יולי אדלשטיין

יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין. צילום: הכנסת
יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין. צילום: הכנסת
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

ראש הממשלה בנימין נתניהו צפוי להיחקר שוב בפרשיות השונות, תיק 1000 ו-2000, ולמרות שהפרשיות הללו רחוקות מהכרעה על הגשת כתב אישום, בכירים בליכוד פותחים בקמפיין סמוי לראשות הממשלה, במקרה ונתניהו אכן יצטרך להתפטר או להשעות את עצמו.

במועמדים, שר התחבורה ישראל כץ, השר לביטחון פנים גלעד ארדן ושר האנרגייה יובל שטייניץ. אלא שמועמד חדש, ואף מפתיע, נראה שהצטרף למירוץ. מדובר ביו"ר הכנסת, חבר הכנסת יולי אדלשטיין, שמכהן במשכן קרוב ל-20 שנה, מאז הכנסת ה-14. אדלשטיין שימש בשלל תפקידים, ממלכתיים וביצועיים, והוא מועמד שעשוי להתחבב על כל השכבות בליכוד.

בעבר כיהן כשר ההסברה והתפוצות, השר לקליטת עליה ומזה 6 שנים הוא מכהן בתפקיד יו"ר הכנסת. התמיכה באדלשטיין בתוכי הליכוד היא גדולה, ובמהלך הפריימריז האחרונים נבחר למקום 2 בליכוד.

בלשכתו של אדלשטיין סירבו להתייחס לדיווח בנושא שפורסם בערוץ 2, אך יש מי שממהר לתקוף אותו. מדובר בחבר הכנסת אורן חזן, שהגיב: "‏נחשף פרצופו ה״ממלכתי״ של יולי. בעוד אנו הליכודניקים מתייצבים לצד נתניהו ומחזקים אותו, הוא יורש אותו בחייו.
אם לא יחזור בו אין מקומו בליכוד!".

תגובה אחת
  1. אני מכיר רוסי ,גם הוא רוצה הוא שותה הרבה וודקה ויש לו שתן בראש

השארת תגובה