כחלון עוקץ: "אני מקבל מתנות רק בחתונה"

שר האוצר משה כחלון התייחס לראשונה לחקירות ראש הממשלה בנימין נתניהו ועקץ, "אני לא מעשן, גם לא מרלבורו", על מערובתו של נוני מוזס אמר שר האוצר, "יש לנתק את אנשי התקשורת מהמדינה. מעולם לא היה את הדבר הזה".

כחלון ונתניהו
כחלון ונתניהו
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

שר האוצר משה כחלון התייחס הבוקר (רביעי) לתיק 2000 שעוסק בשיחות בין ראש הממשלה לנוני מוזס, שיחות שבמהלכן הוצע לפגוע ב'ישראל היום' בתמורה לסיקור אוהד וחיובי ב'ידיעות אחרונות'.

"לא מתעסק בפוליטיקה כרגע. לצערי כשהייתי שר תקשורת, נוני מוזס לא פנה אליי. הייתי שר תקשורת, יזמתי רפורמה, חשבתי שמדינת ישראל צריכה להתנתק מהתקשורת", אמר כחלון, והצהיר, "יש לנתק את אנשי התקשורת מהמדינה. מעולם לא היה את הדבר הזה".

על תיק 1000, במהלכו נחקר נתניהו בחשד כי קיבל טובות הנאה בדמות סיגרים ובקבוקי שמפניה, אמר כחלון,  "כל אחד וסגנון החיים שלו. אני לא מעשן, גם לא מרלבורו. אני לא אעשן סיגרים, זה קודם כל מסריח".  לסיום עקץ, "אני מקבל מתנות רק בחתונה".

מדובר בהתייחסות ראשונה של שר האוצר משה כחלון בנושא. מלבד כחלון, רבים מחברי הכנסת הן מימין והן משמאל לא מתבטאים על תיק 2000 בו מעורב גם נוני מוזס, בשל קשריהם עם מו"ל ידיעות והחשש כי הדבר יפגע בהם בסיקור בכלי התקשורת שברשותו.

השארת תגובה