שיקאגו: שחורים תקפו באלימות נער לבן וקיללו את טראמפ

תקרית אלימה בעירו של הנשיא היוצא ברק אובמה. ארבעה צעירים שחורים תקפו באלימות נער לבן עם צרכים מיוחדים במשך יומיים וקיללו את טראמפ ואת הלבנים

הנער המותקף
הנער המותקף
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

"מחליא", כך תיארו במשטרת שיקאגו את התקרית האכזרית, במהלכה תקפו ארבעה צעירים שחורים נער לבן בעל צרכים מיוחדים.

שלושה מארבעת התוקפים הם נערים ואילו התוקף הרביעי הוא צעיר בן 24. הארבעה הואשמו בפשעה שנאה, לאחר התעללות מחרידה שנמשכה יומיים, במהלכם כלאו את הנער בדירה בשיקאגו, הכריחו אותו לשתות מהאסלה, חתכו חלק מקרקפתו בסכין, קשרו אותו והיכו אותו.

במהלך ההתעללות צעקו הצעירים השחורים לנער, "שדונלד טראמפ יידפק" ו"שהלבנים ידפקו". תחילה סירבה משטרת שיקאגו, עירו של הנשיא היוצא ברק אובמה, להגדיר את התקרית האלימה כ"פשע שנאה", אולם לאחר תגובות נזעמות ברשתות החברתיות נכנעה המשטרה והאשימה את הצעירים בפשעה שנאה.

הנער, עליו הכריזו הוריו כנעדר ביום שני השבוע, נזקק לטיפול רפואי בבית החולים לאחר ששוחרר מהדירה בה הוחזק. עוד דווח, כי הנער התקשה לדבר עם חוקריו בשל הטראומה שעבר.

מדובר בתקרית נוספת שמצטרפת לשרשרת תקריות אלימות שהתרחשו בשנה האחרונה בשיקאגו, רובם על רקע פלילי. בסך הכל מנו הרשויות המקומיות 762 מקרי רצח. הנשיא הנכנס דונלד טראמפ כבר הבהיר, כי אם הרשויות בעיר לא יכולות לטפל בתופעה ולמגר אותה, עליהן לדרוש סיוע מהממשל הפדרלי.

השארת תגובה