בחמאס זועמים על ערוץ התקשורת בלבנון

אחרי שערוץ תקשורת בלבנון סיקר פעולות טרור שבוצעו בשנים האחרונות על ידי ארגוני טרור ברחבי העולם, וארגון 'חמאס' זכה למקום של כבוד ברשימה, יוצא הארגון במחאה נגד ההכללה – "יש להפריד בין פיגועי טרור שבוצעו ברחבי העולם, לבין "פיגועים של ההתנגדות הפלסטינית"

אילוסטרציה
אילוסטרציה
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

ארגון חמאס מפרסם הודעת גינוי נגד ערוץ התקשורת IBCI הלבנונית, לאחר שבכתבה שסקרה את אירועי הטרור שבוצעו ברחבי העולם בשנים האחרונות, נכלל חמאס ברשימת ארגוני הטרור.

הודעת הגינוי באה בעקבות כתבה ששודרה אמש בערוץ, ושעסקה בפיגוע באיסטנבול שם נרצחו 39 בני אדם, בהמשך הכתבה סוקרו שורת פיגועים שבוצעו ברחבי העולם במהלך השנים האחרונות על ידי ארגוני טרור שונים, בין היתר הוזכרו פיגועים שביצעו גדודי "עז א-דין אל-קסאם", הזרוע הצבאית של החמאס, בישראל בשנים 2002-2001.

בארגון חמאס מבקשים "להפריד בין פיגועי טרור שבוצעו ברחבי העולם לבין פיגועים של ההתנגדות הפלסטינית", כהגדרתה.

בהודעה שפרסמה הארגון נאמר, כי "ההתנגדות של העם הפלסטיני נעשית במסגרת זכותו הלגיטימית להתנגדות, המעוגנת תחת הגדרת החוקים הבינלאומיים והאמנות לזכויות האדם".

בהודעה נאמר עוד, כי "לטרור העולמי סיבות שונות מאלו של ההתנגדות – העם הפלסטיני נתון יותר מכל עם אחר תחת מסע דיכוי ואי צדק, וכי הוא "נאבק למען חירותו וכדי להיפטר מן הכיבוש".

השארת תגובה