מקרנצי'ק: כשהייתם ילדים תמיד חלמתם על זה

חוויה מרתקת של צפיה ושמיעה עם סדרת ה"מקרנצי'ק" שכבשה את לב הילדים •  הסדרה מתרחבת ומציגה דגם חדש עם חיבור לחשמל ועם סיפורים חדשים בעברית ובאידיש • המתנה המושלמת לחנוכה ולכל הזדמנות

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

"המקרנצ'יק", מילה אחת המקפלת בתוכה עולם שלם של חוויה והתרגשות לילדים מסיפורי חז"ל הערכיים. מילה אחת שהפכה בזמן קצר ביותר לשם נרדף בקרב ילדי ישראל המביעה זמן איכות, בו עוצרים את שגרת היום יום וצוללים לחוויה מרתקת של צפיה ושמיעה עם חכמינו זיכרונם לברכה במעשיה יהודית ערכית וחינוכית. המתנה המושלמת לחג החנוכה שכל ילד משתוקק לקבל.

במלכות וקסברגר לא נחים לרגע, ומספרים על חידושים בסדרת מקרנצ'יק, החידוש הראשון הוא השקת דגם חדש הכולל חיבור לשקע החשמל (במקום בטריות בדגם הקודם), כדי שתוכלו ליהנות ללא הפסקה, מהסיפורים המרתקים. למכשיר ההקרנה הושק שנאי מיוחד המתחבר לשקע החשמל.

סיפורים חדשים עליהם עמלו בחודשים האחרונים, הכוללים ציורים עוצרי נשימה, וקריינות משחק ייחודית, הגיעו בימים אלו לחנויות, ונוספו לסיפורים הקיימים, הסיפורים החדשים הינם "נס חנוכה" – סיפור מעשה חנוכה כמו שלא הכרתם בצורה מרתקת, "ההזדמנות בארמון" – הרפתקאה מרתקת של פייבל העני בארמון ובקשתו מכבוד המלך, "ארמון הפלאים" – סיפור חינוכי חוויתי המתאר את ההסתכלות שלנו על העולם.

ומהיום גם הילדים הדוברים אידיש יכולים להצטרף לחוויה וליהנות מעולם התוכן האיכותי של המקרנצ'יק, עם השקת סיפורים לראשונה בשפה האידיש: "פרנסה מן השמיים", "יוסף מוקיר שבת", "גם זו לטובה", חיים ביד הלשון", ו"נס חנוכה".

אתם מוזמנים להיכנס עוד היום לאחד מטרקליני "מלכות וקסברגר" בבני ברק ובירושלים, שם מחכים לכם מבצעים מיוחדים על מגוון מוצרי המקרנצ'יק, אותם תשמחו להעניק ליקירכם לחנוכה.

a398-1

השארת תגובה