קשוט עצמך: תלונות נגד תוקף החרדים

יממה לאחר הריאיון עם חיים יבין בו הוא השתלח במגזרים ובמגדרים, מצטברות כנגדו תלונות על מעשים חמורים שביצע בעבר. בריאיון הוא תקף את החרדים: "הפרימיטיביות הזאת מגעילה אותי"

חיים יבין
חיים יבין
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

כ-2 יממות לאחר הריאיון החריף ב'ידיעות אחרונות' עם מגיש החדשות המיתולוגי חיים יבין, נערמות תלונות כנגדו בקרב גורמים בתעשייה על מעשים חמורים שביצע בעבר. התלונות מצטברות על רקע דברים שאמר במהלך הריאיון כאשר זלזל בציבורים רבים במדינת ישראל והשתלח במגזרים.

בריאיון בחר יבין לתקוף בין היתר את הציבור החרדי בירושלים שלדבריו "יש בהם מידה של פרימיטיביות. האמונות התפלות. חוסר ההשכלה". הוא התייחס גם לציבור מצביעי ש"ס ואמר: "עשיתי סרט באור יהודה ואמרתי לש"סניקים, 'מה נתן לכם הרב?'. אחד אמר, 'אני חולה לב, הרב אמר לי לאכול לחם והבראתי'. איך אתם מסביר את השישה מיליון? עונה לי, 'חטאו'! הפרימיטיביות הזאת מגעילה אותי".

על המתנחלים אמר יבין כי "אנחנו לא העם הנבחר, אנחנו לא יכולים לרשום מקומות על הטאבו שלנו. וזה בכל ההתנחלויות. ואני יודע שיש מתנחלים שקוראים לי בוגד בגלל זה. אני עוד זוכר שלפני 20 שנה במגרון אמרו לנו, 'אנחנו נגיע להבנה ואז מוחמד יגיש לנו קפה'. יש אפילו מי שאומר לא לפגוע בעמונה. אבל יש שם כל מיני פרחחים. אנרכיסטים. נוער הגבעות. עמונה שממונה, אצלם הכל כשר במלחמת הקודש שציווה הקב"ה".

 

 

השארת תגובה