ליברמן: "גטאס הוא פניה האמיתיים של הרשימה המשותפת"

שר הביטחון תוקף את הטענות כי גטאס ובל"ד הם מקרי קיצון בחברה הערבית ישראלית ואומר כי "גטאס ובל"ד הם פניה האמיתיים של הרשימה המשותפת כולה". ליברמן הוסיף ותקף את בג"צ, "גטאס וחבריו הם סכנה אמיתית לביטחון ישראל ולדמוקרטיה הישראלית"

ליברמן נואם (תקשורת משרד הביטחון)
ליברמן נואם (תקשורת משרד הביטחון)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

שר הביטחון אביגדור ליברמן מגיב הבוקר (שישי) לפרשת מעצרו של חבר הכנסת באסל גטאס (הרשימה המשותפת) בשל החשדות כי הבריח טלפונים סלולריים לאסירים ביטחוניים.

"בסיומו של השבוע הזה חשוב להדגיש שבאסל גטאס הוא לא מקרה בודד של חבר כנסת שחצה את הקווים. גטאס הוא פניה האמיתיים של מפלגת בל"ד ומפלגת בל"ד היא פניה האמיתיים של הרשימה הערבית המשותפת כולה",  תקף.

"אנחנו ב'ישראל ביתנו' כבר הבאנו בעבר להחלטה של ועדת הבחירות המרכזית על פסילתה של בל"ד מלהתמודד בבחירות, אך בג"צ ביטל את ההחלטה ואפשר להם להתמודד ולהיבחר", טען ליברמן.

עוד הוסיף, "אני מקווה ומאמין שהשבוע החולף מסמן את התעשתותה של המערכת כולה ואת ההבנה שגטאס וחבריו הם סכנה אמיתית לביטחון ישראל ולדמוקרטיה הישראלית ושבפעם הבאה לא רק גטאס, שכנראה כבר יהיה בכלא, לא יוכל להתמודד לכנסת, אלא גם כל חבריו שמנצלים את הדמוקרטיה הישראלית כדי לפעול מתוך הכנסת נגד מדינת ישראל".

לסיום אמר, "אני מקווה ומאמין שבפעם הבאה גם בבג"צ יבינו שהמהלכים שמובילה 'ישראל ביתנו' הם חיוניים לביטחון המדינה בכדי להגן עליה מפני אלו שחותרים נגדה מבפנים".

השארת תגובה