נתניהו: "לפיד איש שמאל שמנהיג מפלגת שמאל"

ראש הממשלה נתניהו תקף את לפיד על רקע סירובו לחתום על חוק ההדחה לח"כ גטאס: "מנסה להסוות את העובדה הפשוטה הזאת אבל האמת הפשוטה, שיאיר לפיד מוביל מפלגת שמאל". יש עתיד: "נו באמת, אולי די כבר עם הטריק המשומש הזה"

יאיר לפיד ובנימין נתניהו. צילום: הכנסת
יאיר לפיד ובנימין נתניהו. צילום: הכנסת
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס בפתח ישיבת סיעת הליכוד לפרשת באסל גטאס ותקף את יאיר לפיד שהודיע שלא יחתום על חוק ההדחה.

"אני רוצה להתייחס לחשדות החמורים נגד ח"כ באסל גאטס. אני חושב שהדבר מחייב חקירה מעמיקה. במידה שהחשד יתברר כנכון הרי שמדובר בעבירה חמורה ביותר נגד ביטחון המדינה ונגד ביטחון אזרחי המדינה", פתח נתניהו. "מי שפוגע בביטחון מדינת ישראל צריך להיענש בחומרה ומי שמזדהה עם אלה שרוצים להשמיד את מדינת ישראל – מקומו לא בכנסת ישראל.

"השר זאב אלקין כבר החל לפעול בעניין הזה והוא בוודאי ירצה להחתים חברים כאן. אני אחתום לך. אבל שמעתי שיאיר לפיד הורה לחברי מפלגתו לא לחתום. עכשיו, זה לא מפתיע אותי. זה מאכזב, אבל לא מפתיע. זה לא מפתיע כי מדובר באיש שמאל שעומד בראש מפלגת שמאל.

"יאיר לפיד מנסה להסוות את העובדה הפשוטה הזאת אבל האמת הפשוטה, שיאיר לפיד מוביל מפלגת שמאל, נחשפה עכשיו בפני כל. אני מקווה שהוא ישנה את דעתו, אבל הציבור בוודאי כבר יקבע את דעתו גם עליו", תקף.

6e22ff8b-52c3-4080-ae67-0b4b340b30de

ביש עתיד הגיבו בציניות לדברי נתניהו ואמרו: "נו באמת. אולי די כבר עם הטריק המשומש הזה. קודם קראתם לבנט שמאל ואז לליברמן שמאל, ואז לבוגי יעלון שמאל, ואז לרמטכ"ל אייזינקוט שמאל. עכשיו ללפיד שמאל? אולי די כבר עם אותו הטריק. כל פעם שראש הממשלה ושריו לא מסוגלים להתמודד עם המציאות הם פונים לאותו הטריק המטופש והעלוב הזה.  ההבדל היחיד בין ההצעה שלהם לשלנו, זה שההצעה שלהם תשלח את באסל גטאס לטייל בעולם ותוציא אותו גיבור, בעוד שאנחנו מובילים מהלך שישלח אותו לכלא כמו שראוי לו".

השארת תגובה