אלקין: "מבקש מהח"כים לחתום על הדחת גטאס"

השר זאב אלקין החל בהחתמת ח"כים לצורך הגעה לרוב הנדרש להדחת ח"כ, בכדי להדיח את ח"כ באסל גטאס, "אין שום סיבה שימשיך לקבל משכורת". ביש עתיד הבהירו שלא יחתמו. צפו בדברים

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

סערת גאטס: פרשת הח"כ הערבי שהבריח מכשירים סלולריים לאסירים ביטחוניים, ממשיכה להסעיר את המערכת הפוליטית, והשר זאב אלקין החל לפעול להחתמת חברי הכנסת, לפי חוק ההדחה.

בהצהרה לתקשורת בנושא, אמר אלקין: "המעשה שעשה גאטס הוא חמור ונעשתה פה חציית קו אדום, לשם כך יש את חוק ההדחה, אני קורא לחברי הכנסת לשים קץ לתופעה הזו של כהונת חברי כנסת שבגלוי מסייעים לטרור ותומכים בו, בניגוד מוחלט להתחייבות שלקחו על עצמם במסגרת סעיף 7 א לחוק יסוד הכנסת.

"אני מבקש מכם לצרף את חתימתכם לפנייה שאני יוזם היום להפעלת המנגנון בחוק שאושר בקדנציה הזו, אותו קידמתי לפי בקשת ראש הממשלה, ולפעול יחד כדי להרחיק את ח"כ באסל גאטס באופן מידי.

"העובדות הן ברורות, ולמרות זאת ח"כ באסל גאטס לא מביע שום חרטה. בהתחשב בזה שהמיצוי ההליך הפלילי יקח הרבה מאוד זמן אין שום סיבה שבעולם שהוא ימשיך כל הזמן הזה לכהן בכנסת, לקבל משכורת על חשבון הציבור ולנצל את חסינותו ומעמדו לתמיכה בטרור. בואו נשים לזה קץ."

מנגד במפלגת יש עתיד הבהירו כי לא יחתמו על החוק, מה שמקליש את הסיכויים להשגת הרוב הנדרש להדחת ח"כ.

השארת תגובה