לא רק בשארה: גטאס חשוד בעברות ביטחוניות

אחרי שמייסד מפלגת בל"ד, חבר הכנסת לשעבר עזמי בשארה, נמלט לחו"ל בשל חשדות כי ריגל עבור החיזבאללה, מנהלת המשטרה חקירה נגד חבר כנסת נוסף מטעם המפלגה, בחשד כי ביצע עבירות ביטחוניות בעת שביקר אסירים ביטחוניים בכלא

באסל גטאס בהר הבית
באסל גטאס בהר הבית
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חשד לעבירות ביטחוניות:  המשטרה מנהלת חקירה נגד ח"כ באסל גטאס (הרשימה המשותפת) בחשד לעבירות הנוגעות לביטחון המדינה – כך מפרסם הערב (ראשון) העיתונאי משה נוסבאום בחדשות 2.

לפי הדיווח, החקירה שמתנהלת ביחידה הארצית לחקירות הונאה בלהב 433, החלה בעקבות מידע שהועבר מיחידת המודיעין של שירות בתי הסוהר.

מהמידע עלה החשד שח"כ גטאס ביצע לכאורה עבירות ביטחוניות במהלך ביקורים שקיים אצל אסירים ביטחוניים בבתי הכלא.

גטאס הוא אינו הראשון מרשימת בל"ד, מטעמה מכהן כח"כ ברשימה המשותפת, שחשוד בעבירות ביטחוניות. מייסד המפלגה, חבר הכנסת עזמי בשארה שוהה כיום בקטאר, אחרי שנחשד כי ריגל עבור החיזבאללה.

בתנועת הימין 'אם תרצו' מיהרו להגיב על הפרסום. מנכ"ל התנועה מתן פלג אמר, "חברי הכנסת מהרשימה המשותפת ממשיכים לעשות ככל העולה על רוחם וחושבים שהם מעל החוק. גאטס ממשיך את השושלת המפוארת של חברי מפלגת בל"ד המקבלים את משכורתם ממשלם המיסים הישראלי ובד בבד ממשיכים לפעול נגד מדינת ישראל. הגיע הזמן למצות עימם את הדין בטרם יגרמו נזק גדול בהרבה".

השארת תגובה