גם השבת: ב"יש עתיד" מארגנים הפגנה בביהכנ"ס בערד

לא יורד מהעץ: סגן ראש העיר ערד ויו"ר יש עתיד המקומית, עופר ארצי, מכין את הפרובוקציה הבאה וקורא לתושבים לבוא גם השבוע להפגין בכניסת שבת, בבית הכנסת האשכנזי, "בואו לשמור על ערד שלנו"

בית הכנסת הגדול בערד
בית הכנסת הגדול בערד

מסרבים לרדת מהעץ: סגן ראש עיריית ערד וראש מטה יש עתיד בעיר, עופר ארצי קורא לתושבי ערד להגיע בהמוניהם להפגנה שתיערך בכניסת שבת. המיקום: שוב, בית הכנסת האשכנזי.

עופר ארצי כתב לפני דקות אחדות ברשת: "תושבים וחברים יקרים, אין ספק כי תקופה זו הינה תקופה לא פשוטה המתבטאת במאבק על הציביון העירוני כפי שיהיה בעתיד, אין זה יכול להיות מאבק יחידים על עירנו ערד, אלא חייב להיות מאבק של כלל התושבים אשר לטעמם יש להאבק במאבק זה". כותב ארצי.

ארצי מוסיף ומזמין התושבים לפרובוקציה השבועית מבית מדרשה של "יש עתיד" העירונית, "אני קורא לכם להגיע ביום שישי השבוע, ה-16/12/16 בשעה 16:00 לבית הכנסת האשכנזי, ולתמוך בתהליך להשבת הצביון העירוני כפי שהיה בעבר וכפי שרובנו רוצים שיהיה, הגיע הזמן לשמור על ערד שלנו". לשון ארצי בהודעה.

ביש עתיד שבו וטענו כי אין להם כל קשר להפגנות הקודמות שהתקיימו והתנערו מכך, לפניית 'כל הזמן' עם דבריו של סגן ראש העיר שמכהן מטעם יש עתיד, סירבו להגיב.

השארת תגובה