נתניהו ביקר בבית חב"ד בקזחסטן: "נצח ישראל לא ישקר"

ראש הממשלה בנימין נתניהו, רעייתו והשר להגנת הסביבה זאב אלקין, המבקרים בימים אלו בקזחסטן, הגיעו לביקור בבית חב"ד המקומי והשתתפו באירוע מיוחד של הקהילה, "נצח ישראל לא ישקר" אמר נתניהו

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה, והשר להגנת הסביבה זאב אלקין, ביקרו בבית הכנסת הגדול באסטנה, בירת קזחסטן, והשתתפו באירוע יחד עם הקהילה היהודית ובית חב"ד.

ראש הממשלה אמר: "ישראל מקבלת מעמד איתן באומות לא מתוך הרכנת ראש, אלא מתוך עמידה איתנה וגאה. ואת זה אני אומר כאן, במרכז אסיה, במדינה מוסלמית שמכבדת את ישראל, שמכבדת את הדו-קיום ואת הסובלנות ומהווה מודל למה שצריך לקרות ויכול לקרות גם באזורנו" נתניהו הוסיף, "אולי השינוי הדרמטי ביותר שהרבי לא יכול היה לראות אותו זה מה שקורה בינינו לבין העולם הערבי, אבל על זה אני אספר לכם בהזדמנות אחרת. שינויים כבירים שבאו ברוח של אותו מפגש ראשון שאמר: "הדלק את נר האמת, אל תירא ואל תיחת, חזק ואמץ".

נתניהו בירך את הקהילה החבדית ואמר: "אז כאן, בבית הכנסת הזה, ברוחו של הרבי מלובביץ', באסטנה בירת קזחסטן, בביקור היסטורי אני אומר לכם יחד עם אנשי משלחתי ויחד עם רעייתי: "נצח ישראל לא ישקר". חג חנוכה שמח לכולכם".

השארת תגובה