פאדיחה: הנזיפה נשלחה לח"כ בקבוצת הוואטסאפ

לא נעים בכלל: מזכ"ל מפלגת העבודה ביקש להעיר לחבר הכנסת אראל מרגלית על דיבורו נגד יו"ר המפלגה, ח"כ יצחק הרצוג, אלא שאת ההודעה הוא שיגר בטעות בקבוצת הוואטסטפ של ח"כי המחנה הציוני ולא באישי

חבר הכנסת חיליק בר
חבר הכנסת חיליק בר

לא נעים: מזכ"ל מפלגת העבודה, חבר הכנסת חיליק בר, רצה להעיר לחבר הכנסת אראל מרגלית על דבריו נגד יו"ר המפלגה, חבר הכנסת יצחק הרצוג, לפיהם הוא "לא רלוונטי". בר ניסח הודעה חריפה, אך בטעות שלח את ההודעה בקבוצת הח"כים של המחנה הציוני במקום בהודעה אישית.

"הקמפיין שלך נגד ביבי הוא דבר אחד ואפשר לאהוב אותו או לא. אך אני מציע לך להוריד (ומהר) ווליום במסע ההשפלה האישי והאובססיבי שלך מול יו"ר המפלגה", כתב בר. "זה לא עושה לך טוב (אבל זה פחות עניין שלי), אך זה פוגע במפלגה שלנו, זו שאתה מתיימר להוביל. לא כך מתנהג מי שאכפת לו גם מהמפלגה ולא רק מעצמו – תרגיע ומהר. אתה פוגע בכולנו וזה מתחיל להיות מוגזם. אני מציע לך גם כחבר וגם כמזכ"ל – שים ברקס על המגמה הזו. וטוב מאוחר מאף פעם. שלא תגיד לא אמרתי ולא ביקשתי".

לבר לקח 2 דקות לקלוט את הטעות שעשה, והוא מיהר לשלוח הודעה נוספת,  "אני מתנצל ממש, ההודעה האחרונה נועדה להישלח לאראל בפרטי!!"

השארת תגובה