סגן שר האוצר חנך את הישיבה: "התשובה שלנו לרפורמים"

סגן שר האוצר איציק כהן ביקר בעיר חדרה, במהלך ביקורו חנך את בית המדרש לישיבה קטנה 'דרכי הלל' לא סייע רבות בהוראתו של הגר"י אדלשטיין. "אנחנו משקיעים ומכירים במוסדות הקירוב כמרכזי חינוך דור העתיד, וזו התשובה שלנו לרפורמים המנסים לקעקע כל צביון יהודי"

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

סגן שר האוצר איציק כהן ביקר אמש (חמישי) בחדרה. את ביקורו החל במוסדות הקירוב 'מדעים ויהדות' בעיר. את פני סגן השר וצוות לשכתו קיבלו הרב בנציון נורדמן, יו"ר ומייסד המוסדות, חבר המועצה וי"ר י.שי. בחדרה. והרב בועז ביטון יו"ר ש"ס חדרה.

הפמלייה ביקרה בקמפוס המפואר של מרכז החינוך וסיירה בגני הילדים, כיתות בתי הספר ובתיכון החדש שנפתח זה עתה בראשית שנת הלימודים.

עם סיום הביקור אמר כהן: "הכול מתחיל בחינוך, אנחנו משקיעים ומכירים במוסדות הקירוב כמרכזי חינוך דור העתיד, וזו התשובה שלנו לרפורמים המנסים לקעקע כל צביון יהודי, אתם ב'מדעים ויהדות'", אמר סגן השר, "מהווים סמל ודוגמא, מודל לחיקוי מוסדות חינוך אחרים ברחבי הארץ".

לאחר מכן המשיך סגן השר לישיבת 'דרכי הלל', ויחד עם ראש הישיבה הרב אריה סילבר חנכו את בית המדרש החדש לישיבה קטנה.

כזכור, לפי בקשת הגר"י אדלשטיין פועל רבות סגן השר למציאת פתרון קבע לבניין הישיבה, לאחר הסאגה שהייתה במקום בעקבות בירוקרטיה ממושכת. הר' בועז ביטון הביע תקווה בשם תנועת שס' בחדרה כי ביקרו של כהן וסיירו בעיר חדרה תתרום ותסייע להתפתחותם של מוסדות החינוך בעיר בכלל ולמען מוסד ההצלה ״דרכי הלל״.

הרב בנצי נורדמן סיכם את הביקור ואמר כי "אנו מודים לסגן השר על סיועו הרב לענייני הקהילה בחרדה, ומאמינים ומקווים כי ימשיך לעמוד לימינינו ביד תומכת ובאוזן קשבת, להגדיל תורה ולהאדירה".

השארת תגובה