החורף כאן: קניות! הצילו! ♦ כך תעשי את זה נכון

נכון שהחורף הישראלי לא קר כמו בארה"ב או באירופה אבל עדיין הילדים שלך חייבים מעילים נוחים ובעיקר שומרים על חום הגוף ♦​ איזה סוג מעיל מומלץ לקנות לחורף הקרוב ואיזו נעל או מגף יחזרו יבשים עם הילד אל הבית? ♦ מתחדשים לחורף

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

החורף התחיל, הגשם הראשון פרץ לנו לרחובות, וגיליתי שהמעילים משנה שעברה קטנים על הבנות שלי. לא נורא, אני מסיעה אתכן לבית הספר, תסתדרו מחר נרוץ לקנות מעילים".

ולמה מחר?

כי הגשם פסק בשעות אחר הצהריים המוקדמות, והרשיתי לעצמי לדחות את קניית בגדי החורף לעוד יום נוסף… כרגיל, אנחנו דוחים את מה שאפשר…מעילים, איך קונים לילדים שלנו מעיל? מזג האוויר כאן בארץ נע בין קפוא ליום אחד לקרררררר ועד תחזית לגשם שמתגלה כשמש בתרמית…איזה סוג מעיל מומלץ לקנות לחורף הקרוב?

"החורף בארץ הוא לא בדיוק חורף חורף כמו בארה"ב או ברחבי אירופה", מסכימה איתי גלי זילברשטיין, מנהלת מסחרית רשת Keds. ואני מגלה תופעה מעניינת של אמהות שמגיעות לחנויות שלנו, ומבקשות לקנות בעיקר מעיל אופנתי, כזה שיהפוך את הילד שלהם לילד שלובש את המילה האחרונה. רק אתמול נכנסה לחנות אמא שחיפשה לבת שלה מעיל בצבע מסוים שיתאים למראה ולתוספת של כובע בעל מראה אנגלי".

יחד עם זאת, גלי מדגישה, שבשלב תכנון הקולקציה, הם מאוד מקפידים להביא לילדים שלנו מעילים מבדים אטומים לגשם (לא חודרים מים) בעלי בטנה רכה, נעימה ומחממת. מבלי לפגוע בטרנד האופנתי. אם תסתכלו על הדגמים של Keds, תגלו יופי של שילובי צבעים בתוספת כובעים בעלי סיומת פרוותית. כמובן ישנם בקולקציה גם מעילים, שאצלנו במגזר נגדיר אותם כ״מעילי שבת״, אלו מעילים לימים קרירים אך לא נגד גשם שוצף, מעילי בית כנסת… מעוצבים, חגיגיים ואלגנטיים יותר מבדי לבד וצמר. ואיך אפשר שלא להזכיר את הנעליים והמגפיים, שם נגלה "בעיה" דומה. מאחר והחורף בארץ לא ממש מקפיא עצמות ורגליים, מגפים גבוהים מדי וכבדים מדי, לא נוחים, לא מתאימים ויכולים להכביד. החורף בארץ אינו גשום וקר כאמור כמו באירופה והצרכנים מעדיפים דווקא את המגפונים. קלים ונוחים.

לדבריה של לימור אלפסי מנהלת השיווק של קרוקס, נעלי הבנלגסטון עונות על דרישות החורף הישראליות. הן אופנתיות, הן נוחות מאד, מחממות במידה הנדרשת ולא מכבידות על רגליהם של הילדים. ולא רק הילדים, יש אותם גם למבוגרים.

השארת תגובה