גליק: אעתור לבג"צ על המשך האיסור העלייה להר הבית

לאור המשך האיסור על חכי"ם לעלות להר הבית, ח"כ יהודה גליק הודיע היום כי הוא מתכוון לעתור לבג"צ, ח"כ גליק: "משטרת ישראל חושבת, על בסיס הערכות מקצועיות שלה, שאפשר לחדש את הביקורים, ראש הממשלה הוא זה שמונע מוועדת האתיקה להתכנס ולהתיר לחברי הכנסת את העליה".

יהודה גליק (צילום: דוברות הכנסת)
יהודה גליק (צילום: דוברות הכנסת)
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

ח"כ יהודה גליק (הליכוד) הודיע היום כי יעתור לבג"צ נגד ההחלטה שלא לאשר לחברי כנסת לעלות להר הבית: "אין שום סיבה הגיונית להמשיך את האיסור".

בהמשך לעמדת השר לבטחון פנים שהוצגה ביום ב' במליאת הכנסת על ידי השר כי: "משטרת ישראל חושבת, על בסיס הערכות מקצועיות שלה, שאפשר לחדש את הביקורים" ולאחר שהאיסור על ח"כים לעלות להר הבית נותר בעינו, על אף המלצת משטרת ישראל כאמור, הודיע היום ח"כ גליק כי יעתור לבג"צ על מנת לאפשר לחברי הכנסת לעלות להר הבית.

ח"כ יהודה גליק: "לאחר שנה של שקט בהר הבית ולאור המלצת משטרת ישראל לא נותרה שום סיבה הגיונית לאסור על חברי הכנסת לעלות להר הבית. לא נותרה בידי ברירה אלא לעתור לבג"צ נגד ההחלטה", גליק הוסיף, "המשטרה אמרה שאפשר לעלות להר הבית, וזה רק ראש הממשלה שמונע מוועדת האתיקה להתכנס ולהתיר לחברי הכנסת את העליה להר הבית. דווקא יו"ר הועדה ח"כ יצחק וקנין מש"ס לא עוצר את התכנסות הוועדה"

השארת תגובה