פעילי ימין הפגינו מול ביתה של נשיאת ביהמ"ש העליון

פעילי ימין הפגינו הערב מול ביתה של נשיאת בית המשפט העליון, השופטת מרים נאור, לאור ההחלטה להוציא צו ביינים שיעכב את מינויו של הרב אייל קרים, לתפקיד הרב הראשי הצבאי. צילום: יחיאל גורפיין

גופשטיין ((צילום: יחיאל גורפיין - דיווח ראשוני)
גופשטיין ((צילום: יחיאל גורפיין - דיווח ראשוני)
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

פעילי ימין הפגינו הערב (שני) מול ביתה של נשיאת בית המשפט העליון השופטת מרים נאור, בעקבות החלטת בג"ץ לעכב את מינוי של הרב אייל קרים לתפקיד הרב הראשי לצה"ל.

"בית המשפט העליון עשה הפיכה משפטית. השתלטו על המדינה חבורה של אנשים שפועלים בניגוד לחוק בניגוד לצדק ולדמוקרטיה ומנסים להרוס כל סממן יהודי, כל סממן לאומי במדינת ישראל. הם רוצים שנהיה עם ככל העמים ולמחוק את ההלכה והתורה", אמר ברוך מרזל.

עוד הוסיף, "אנחנו לא נשקוט ולא ננוח עד שהשופטים האלה יהיו שופטים אחרים. אנחנו לא רוצים את השופטים הללו. צריך להחליף אותם בשופטים נאמנים ליהדות ולעם ישראל".

פעיל הימין עו"ד איתמר בן גביר ציין, "אני חושב ששופטי בג"ץ החליפו היום גם את הממשלה, גם את הרמטכ"ל ואולי הם גם רוצים להיות הרבנים הראשיים לצה"ל ולמדינת ישראל. בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה מאוד בעייתית. בג"ץ מרשה לעצמו לבטל חוקים שחוקקה הכנסת. הוא מרשה לעצמו לבטל החלטות ממשלה – ואף עולה בדרגה ורוצה הבהרות מרבנים".

"זו פגיעה בדמוקרטיה. אני תמה על דברי השופטים היום – כי רק לפני זמן מה אמר לי השופט סלים ג'ובראן כשביקשתי לבטל את ההסכם עם טורקיה, 'מר בן גביר, אתה רוצה לנחליף את הממשלה או את הצבא?'. היום בג"ץ החליף את הממשלה ואת הצבא", דברי בן גביר.

תגובה אחת
  1. לא חידשתם כלום MSP-INTL.COM

השארת תגובה