"בינגו": 'אושר עד' פותחת סניף בבורו פארק ארה"ב

רשת "אושר עד" חנכה סניף ראשון בארה"ב אשר הוקם בברוקלין ניו יורק תחת השם BINGO • הסניף הוקם בהשקעה של כ- 9 מיליון דולר ומתפרש על שטח של כ- 70,000 רגל רבוע. ובעתיד מתכוונת הרשת לפתוח סניפים נוספים בארה"ב. מהרשת נמסר: "מתרגשים להביא לארה"ב את תפיסת הצרכנות הנבונה של רשת אושר עד" • האדמו"ר מסאטמר הגיע לחנות, סייר במקום ונתן את ברכתו

צילום: אושר עד
צילום: אושר עד
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

רשת אושר עד גם בארה"ב: רשת המזון החרדית מתרחבת, עם סניף חדש בבורו פארק. הסניף מיועד לעשרות אלפי החרדים באזור ויקרא בשם "בינגו".

רשת הסופרמרקטים הישראלית "אושר עד" פתחה השבוע סניף חדש וראשון בעיר ניו-יורק שבארה"ב בהשקעה של כ-9 מיליון דולר ביחד עם שותף מקומי. הרשת שבבעלות אריה בוים, אברום-משה מרגלית ויהודה לניאדו רכשה סניף גדול בשכונת ברוקלין מכונס נכסים של רשת Pathmark שפשטה את הרגל. הסניף ממוקם ברחוב ה-60 על השדרה ה-13 המרכזית בלב השכונה החרדית.

"אושר עד" רכשה את הסניף בשטח של כ-70,000 רגל רבוע במסגרת מכרז ביחד עם שותף מקומי עתיר ניסיון בתחום הקמעונאות. ההשקעה כללה גם שיפוץ של המבנה והתאמתו לסטנדרטים הגבוהים של הרשת לקראת החניכה החגיגית שהתקיימה השבוע בהשתתפות אלפי קונים.

רובע ברוקלין הוא הרובע המאוכלס ביותר בעיר ניו-יורק. הפוטנציאל של קהל היעד מוערך בכ-45 אלף בתי אב והכנסות של כ-100 מיליון דולר בשנה. השכונה מאופיינת בריכוז גבוה של יהודים שצורכים מוצרים כשרים, חלקם מגיע מישראל.

רשת "אושר עד" הוקמה בשנת 2009 והיום היא מונה 15 סניפים: בבני-ברק, בית-שמש, צומת כנות, ירושלים (גבעת שאול, תלפיות ורוממה), מגדל העמק, בת-הדר (ליד אשקלון), צומת סגולה בפתח-תקווה, אשדוד, חדרה, קריית ביאליק, באר-שבע, לוד ותל-אביב.

סניפי הרשת בגודל ממוצע של כ-6,000 מ"ר וההכנסות מוערכות בכ-650 מיליון דולר בשנה. רשת הדיסקאונט צומחת בקצב מרשים והפכה השנה לרשת הרביעית בגודלה בישראל. הסניף בברוקלין הוא הראשון של רשת "אושר עד" בארה"ב והתוכנית היא לפתוח סניפים נוספים בארה"ב גם-כן בשכונות שבהן יש ריכוז גבוה של יהודים.

מבעלי רשת 'אושר עד' נמסר: "אנחנו שמחים להיות הרשת הישראלית הקמעונאית הראשונה שחודרת אל השוק האמריקאי ומביאה את בשורת הצרכנות הנבונה. מדובר באזור עם פוטנציאל גבוה מאד ובכוונתנו להמשיך ולהתרחב אל אזורים נוספים בארה"ב"

"בורו פארק עמוסה בעשרות רשתות מזון אולם ההצלחה של בינגו מובטחת", אומרים בהנהלת הרשת ל'כל הזמן'. לטענתם מצוקת החנייה הנוראית באזור החרדי, מביאה מאות בעלי משפחות לצאת למרכזי קניות בערים הגדולות. בסניף החדש הוקם בין היתר חניון תת קרקעי רחב בו יוכלו לחנות 150 רכבים בו זמנית. "יחד עם מהפכת המחירים ופתרון החנייה נוביל שינוי בסל הקניות לטובת הציבור", מבטיחים ברשת.

בתוך כך, הבוקר הגיע האדמו"ר מהר"א מסאטמר לסיור בסניף החדש והעניק את ברכתו לעובדים ולהנהלה.

צילום: "אושר עד"

 

השארת תגובה