לא תגנוב: הכספת הבטוחה ביותר בישראל עכשיו כאן

השקת מתחם כספות ראשון מסוגו בישראל: חברת "בריקסטון" פתחה מתחם כספות אישיות מאובטח בת"א בהשקעה של כ-1.5 מיליון דולר • בדיקת שוק שערכה חברת "בריקסטון" קובעת שבמגזר החרדי בישראל למעלה מ-62% סומכים יותר על שמירת חפצי ערך וחסכונות כספיים בכספות מאובטחות מאשר בבנקים ומוסדות פיננסים

בימים אלו נפתח מתחם כספות אישיות מאובטח הראשון בישראל בקומת הקרקע במגדל "רובינשטיין" בת"א. קבוצת "בריקסטון" היא חברה שומרת שבת שבבעלות קבוצת עורכי דין בעלי עבר בטחוני בצה"ל ובמערכת הביטחון שבראשה עומד עו"ד דביר אינדיג השיקה בימים אלו את מתחם הכספות הפרטי הראשון בישראל בשיתוף פעולה עם חברת "BALTHONE" מהחברות הגדולות באנגליה מתחום הקמת ותפעול מתחמי כספות פרטיים.

מתחם הכספות שכולל כ-2400 כספות הוקם במשך כשנתיים ע"י צוות מקצועי שאיתר לוקיישן מתאים ופעל לחיזוק המבנה בקונסטרוקציות פלדה, חיזוק משטחי הרצפה לעמידה בעומס של 3000 ק"ג למ"ר והקמת תשתיות אלקטרוניות מהחדשות והמתקדמות בעולם.

חברת "בריקסטון" השקיעה כ- 1.5 מיליון  דולר בהקמת מתחם הכספות בת"א (מנחם בגין 37). התוכנית האסטרטגית של חברת "בריקסטון" הינה להקים בישראל תוך 10 שנים כ-10 מתחמי כספות פרטיים- בהשקעה כוללת של כ-15 מיליון דולר.

מתחם הכספות משתרע על שטח של 180 מ"ר כאשר חדר "האוצר" הינו בגודל של 5X7 מ', וכולל 2,400 תיבות כספת בגודל סטנדרטי של (10ס"מ גובה, 20 ס"מ רוחב, 40 ס"מ עומק) ועוד מספר כספות בגדלים של פי 2 ופי 4 מגודל תיבות הכספות הרגילות.

דיסקרטיות ובטיחות

בבריקסטון מקפידים על נהלי אבטחה ודיסקרטיות מחמירים ביותר, במסגרתם כל העובדים עוברים סינון ובדיקה, כולל בדיקות פוליגרף תקופתיות וקבועות. לכל לקוח תא אישי מאובטח, אשר הוא ורק הוא, מחזיק את המפתח אליו, ורק באמצעות טביעת האצבע והפנים שלו יקבל גישה אל התא. בנוסף, בריקסטון מציעה שירותי פרימיום ייחודיים דוגמת חניה שמורה וליווי של מאבטח מהרכב ואליו.

כמו כן ישנם שירותי משרד מאובטח לצורך קיום פגישות עבודה בביטחון ובדיסקרטיות: לקוח שמעוניין להציג או למכור את תכולת הכספת שלו ללקוח אחר או מבקש לקיים פגישת עבודה בפרטיות וברמת האבטחה הגבוהה ביותר, יכול לשכור חדר ישיבות מאובטח, בתוך המתחם. כל אלו ברמת שירות ודיסקרטיות אשר עד עתה היו קיימות בבריטניה בלבד.

מתחם "בריקסטון" מבוטח על ידי חברת הביטוח "LLOYD'S" הבינלאומית, וכל לקוח השוכר כספת (מינימום 3 ימים), מקבל פוליסת ביטוח פרטנית של חברת " LLOYD'S " בשווי של 5,000$ (חינם). עם זאת הלקוח יכול להגדיל את פוליסת הביטוח על פי שווי התכולה בעלות של 0.2%  משוויה.

 

  • על פי מחקר שנעשה על ידי חברת "בריקסטון", הישראלים מחזיקים כיום כ-30,000 כספות אישיות במתחמי הבנקים, כאשר קיימים עוד כמיליון כספות פרטיות מסוגים שונים בבתים ובבתי העסק.
  • מחקר שוק שבוצע עבור חברת "בריקסטון" באמצעות "מאגר מוחות" קובע כי 79% מהישראלים ציינו שהחשש הגדול ביותר שלהם הינו גניבה או אובדן של חפצי הערך.
  • רוב הנשאלים בסקר הופתעו לשמוע, מעבר לכך שברוב הבנקים כיום אין למתחמי הכספות האישיים עמידה בתקני האבטחה העדכניים, כי במהלך 10 השנים האחרונות, רוב המערכת הבנקאית, שמעוניינת לחסוך בעלויות כוח אדם ונכסים, סוגרת באופן שיטתי מתחמי כספות בזה אחר זה.
  • עו"ד דביר אינדיג מציין שכבר בשבועות הראשונים להפעלת מתחם "בריקסטון" בת"א אחוז ניכר משוכרי הכספות משתייכים למגזר החרדי בישראל.
2 תגובות
  1. צודקים בכל מילה.
    פתחתי אצלם כספת ומאז הסתיימו הבעיות עם הבנקים

  2. אני מעוניין בשירות

השארת תגובה