כיפת ברזל: הטכנולוגיה מגיעה לשוק האזרחי

חברת mPrest, מפתחת מערכת השליטה והבקרה של כיפת ברזל, מציגה במסגרת התערוכה המלווה את כנס הסייבר, את המערכת האזרחית שפיתחה על בסיס מערכת השליטה והבקרה בכיפת ברזל • הדבר הבא בשוק ההגנה האזרחי

כיפת ברזל. צילום: דובר צה"ל
כיפת ברזל. צילום: דובר צה"ל
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

איך הפכה הטכנולוגיה שמאחורי השליטה והבקרה של כיפת ברזל לדבר החם הבא בשוק ההגנה האזרחי? עם השינויים הגלובליים הפכו איומי הסייבר והטרור לאיום ממשי הנמצא בכל מקום בעולם. מתקני תשתיות, שדות תעופה, נמלים, מתקנים אסטרטגיים, בנייני ממשלה, אתרי תיירות מרכזיים ועוד הפכו ליעד שיש להגן עליו.

mPrest, מפתחת מערכת השליטה והבקרה של כיפת ברזל, מציגה במסגרת התערוכה המלווה את כנס הסייבר, את המערכת האזרחית שפיתחה על בסיס מערכת השליטה והבקרה בכיפת ברזל. המערכת מבוססת על פלטפורמת IOT ייחודית המתממשקת לכל הסנסורים והמערכות בארגון, מספקת שכבת הגנה חסינה ומאפשרת לארגונים שליטה מלאה ותגובה במהירות הבזק, תוך שליטה על המידע, עיבודו, העברתו לגורמים המתאימים וטיפול מקצועי ונקודתי בו בשגרה ובחירום.

mPrest הינה חברה מובילה בעולם השליטה ובקרה לעולם ה- IOT. הפלטפורמה של mPrest פועלות 24/7 בישראל, בצ'ילה, ארגנטינה, ברזיל, ארה"ב, רוסיה, סינגפור, הודו, תאילנד, וויאטנם, וכו', בתחומי הביטחון, בחברות חשמל, מים, באיתורן, בכיפת ברזל, בחברת החשמל, ב-NYPA (רשות החשמל של מדינת ניו יורק) ועוד. GE, OurCrowd ומשקיעים בינלאומיים נוספים השקיעו לאחרונה 26 מליון ד' בחברה.

לדברי נתן ברק, מנכ"ל mPrest: "טכנולוגיית ה-IOT, מאפשרת שליטה בממשקים רבים בארגונים באמצעות הצבת סנסורים המנטרים על בסיס קבוע פעילות ומייצרים הערכת מצב עדכנית בכל רגע נתון. באמצעות הסנסורים הפרושים מתקבלות כמויות מידע עצומות במימדיהן. שימוש במערכת מאפשר שליטה אבסולוטית בנעשה בארגון, בעיר, בזמן אמת, תוך שילוב של מערכות ודיסיפלינות שונות בארגון".

בנוסף לכך ציין ברק: "המערכת של חברת mPrest תאפשר לארגונים, לערים ומדינות להתמודד עם האתגרים של השנים הבאות מבחינת העלאת הפרודוקטיביות, שיפור וטיוב תהליכים, שיתוף מידע בזמן אמיתי בין כל בעלי התפקידים ומילוי המשימות באופן הטוב ביותר."

השארת תגובה