מדוע כדאי להשתמש באריזות ייעודיות ואיכותיות

מתנה
מתנה
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

בכל פעם שמתקרב אחד מחגי ישראל, כמו גם מאורע אישי כמו ימי הולדת של אנשים הקרובים אלינו או חגיגות בדבר הולדתם המבורכת של ילדים חדשים במשפחה, אנו נתקלים ברצון להעניק מתנות אישיות אשר גם ירגשו את מקבלי המתנה (חברים וקרובים, הורים טריים וכד') וגם יהיו שימושיות עבורם.
בכל מקרה בו אנו מעניקים מתנה אישית ועבור כל מאורע באשר הוא, כדאי שנשקיע באריזות של המתנות לא פחות מאשר במתנות עצמן. כפי שנראה מיד, השקעה באריזת המתנה יכולה לא רק להגן על תכולתה ו"להציל" אותה ממפגעים רבים, אלא גם לשחק תפקיד בפני עצמה בתוך המכלול הכולל של המתנה. לעיתים, אריזת המתנה מהווה מקור עניין וריגוש לא פחות גדול מתוכן המתנה עצמה.

אריזות קרטון ייעודיות למתנות – מהו יתרונן ביחס לאריזות הפשוטות יותר?
ניתן כיום להזמין בקלות, במהירות ובמחיר נמוך מאוד יחסית, אריזות קרטון איכותיות, עמידות וכאלו אשר הינן ייעודיות עבור כל מתנה או חפץ שנרצה להעניק. גם אם לא מצאתם אריזה שמתאימה בדיוק למימדי המתנה שאתם מעוניינים להעניק, אתם יכולים להזמין אריזה בעיצוב אישי, בדיוק בגודל ובצורה המתאימים עבור המתנה שלכם. תהליך זה מהיר, פשוט ואינו מסובך כלל, וניתן לעשות אותו הן דרך האינטרנט והן באמצעות שיחת טלפון.
מהו היתרון הגדול באריזות ייעודיות, המותאמות במימדיהן וצורתן בדיוק לתכולת המתנה? ובכן, בדיוק כפי שבתי עסק אשר מבצעים משלוחים (של מזון, או של כל מוצר אחר) נוהגים להזמין אריזות למשלוחים אשר יהיו מותאמות בגדלן ובצורתן בדיוק למוצר שהן מכילות, כך גם במקרה של מתנות ואריזות אישיות – כאשר האריזה מתאימה בדיוק לתכולתה, היא שומרת עליה מפני מפגעים שונים ומבטיחה כי התכולה תגיע ליעד בשלום, בדיוק כפי שנכנסה לאריזה.
זאת בניגוד לאריזות ה"סטנדרטיות" יותר, אלו שתקבלו בחנות בה רכשתם את המתנה. אריזות אלו אינן מתאימות בדיוק לכל מתנה ומוצר,ולרוב אינן עשויות מהקרטון האיכותי והעמיד ביותר. לכן, השימוש בהן מגדיל את הסיכויים לכך שהמתנה שלכם תיפגע במהלך הדרך מרגע הרכישה ועד לרגע בו היא תימסר ליעדה.

רגש ועניין גם באריזה – אריזות מעוצבות בהזמנה אישית
מלבד לערכן הפונקציונאלי – העובדה כי הן מגנות על תכולת המתנה באופן הטוב ביותר, במקרה של אריזות ייעודיות למתנות ניתן גם לעצב ולמתג את האריזה עצמה, ובכך להוסיף עניין ורגש לתוך החבילה הכוללת של המתנה. גם כאן, ניתן לעצב אריזה באופן פשוט וקל, וכך לקבל אריזה אשר מכילה מסרים שונים (ברכות אישיות מאיתנו למי שהמתנה מיועדת עבורו), ציורים או ברכות של הילדים, צבעים על פי בחירתנו ועוד אלמנטים ככל העולה על רוחנו.
על ידי עיצוב אישי של האריזה והתאמתה למקבל/ת המתנה ולטעם האישי שלנו, אנו בעצם הופכים את האריזה עצמה לחלק בלתי נפרד מהמתנה, חלק שמוסיף ריגוש ועניין למקבלי המתנה…

השארת תגובה