מתקשה להפסיד? קלינטון: "הפסדתי בגלל ה-FBI"

הילרי קלינטון מתקשה לקבל את ההפסד שלה לדונלד טראמפ. בשיחת ועידה עם תורמים אמרה קלינטון, כי המכתב של ג'יימס קומי על חידוש החקירה "עצר את המומנטום שלנו" • בתוך כך מתברר, המפלגה הדמוקרטית גייסה קרוב למיליארד דולר לקמפיין הבחירות

ג'יימס קומי ראש הבולשת
ג'יימס קומי ראש הבולשת

מתקשה לקבל את ההפסד? הילרי קלינטון, שכל הסקרים והפרשנים חזו לה ניצחון קל במירוץ לבית הלבן, מאשימה את ראש ה-FBI ג'יימס קומי בהפסד שלה בבחירות, כך מסרו שני מצוות הקמפיין של המועמדת הדמוקרטית.

לדבריהם, קלינטון אמרה את הדברים בשיחת ועידה עם תורמים מובילים למימון הקמפיין. מזכירת המדינה טענה כי קומי אשם בהפסד, אחרי שכשבועיים לפני מועד פתיחת הקלפיות הוא הכריז על חידוש החקירה נגדה בפרשת המיילים, חקירה שנסגרה שבוע לאחר מכן.

"יש הרבה סיבות לכך שמערכת הבחירות הזו לא הייתה מוצלחת. אבל ההערכה שלנו היא שהמכתב הזה, שהעלה ספק חסר בסיס, עצר את המומנטום שלנו", אמרה מזכירת המדינה לשעבר.

קלינטון, כך נטען, טענה כי למרות שנשלח מכתב שני, שניקה אותה מאשמה, מהלך האירועים, פתיחת וסגירת החקירה, הרגיש לבוחרים כי המערכת "מושחתת" ונוטה לטובתה, מה שהגביר את המוטיבציה בקרב תומכי טראמפ ומנע מחלק מתומכיה לצאת להצביע.

עוד נטען בדיווח של העובדים, כי קלינטון סיפרה לתורמים כי המפלגה גייסה לקמפיין כ-900 מיליון דולר משלושה מיליון תורמים שונים. בלשכתה של קלינטון לא הגיבו לדיווח.

בתוך כך, גם במהלך השבת נמשכו הפגנות המחאה על בחירתו של טראמפ. חלק מההפגנות גלשו לאלימות.

ויש כבר מי שמפחד. טורקיה הוציאה אמש הודעת אזהרה לאזרחיה מנסיעה לארצות הברית. "אזרחינו שגרים בארה"ב, או ששוקלים לטוס לשם, צריכים להיות זהירים", נכתב בהודעת משרד החוץ הטורקי.

תגובה אחת
  1. הי-לרי המפסידנית למרות תמיכת כמעט כול המדיה, הסוקרים, אובמה, שחקנים למיניהם (ביניהם אחת שמוכנה למצוץ לכל גבר שיצביע לקלינטון)–עדיין לא מסוגלת "לבלוע" את הבושה שנדפקה חזק. הי-לרי "הישרה" שולחת חלק מתומכיה המופרעים לרחובות להפגין וממשיכה לבכות ולילל ולהאשים את כולם בהפסדה פרט לעצמה. הי-לרי הפסדת כי אינך שווה!!

השארת תגובה