הסקרים האחרונים: קלינטון שומרת על פער מטראמפ

יום לבחירות בארצות הברית, וכלי התקשורת מפרסמים את הסקרים האחרונים: נכון לעכשיו קלינטון ממשיכה להוביל ובחלק מהסקרים מגדילה את הפער מטראמפ. כל המספרים

אמריקה בוחרת דונלד טראמפ
אמריקה בוחרת דונלד טראמפ
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

קו הסיום: המירוץ לנשיאות ארצות הברית יגיע מחר אל סיומו, והיום מפרסמים כלי התקשורת בארה"ב, את הסקרים האחרונים למערכת הבחירות הארוכה והפכפכה. המועמדת הדמוקרטית הילרי קלינטון, ממשיכה במגמת ההובלה והגדלת הפער מיריבה דונלד טראמפ.

סקר של רשת CBS מעניק לקלינטון 45% תמיכה לעומת 41% לטראמפ.

סקר של רשת ABC וושינגטון פוסט, מעניק לקלינטון 47% לעומת 43% תמיכה בטראמפ. יצויין כי בסקר זה הובילה קלינטון אמש ב-5 אחוזים, כך שלמעשה טראמפ צימצם לפי סקר זה את הפער.

סקר של רשת בלומברג, שנערך קודם לפרסום הודעת ה-FBI על סגירת החקירה נגד קלינטון בפרשת האימלים, מציב את הפער על 3 אחוז בלבד. 44% לקלינטון לעומת 41% לטראמפ.

סקר NBC מהבוקר מעניק את הפער הגדול ביותר לטובת קלינטון עם 47% לעומת 41% לטראמפ.

יחד עם זאת, עד כה קלינטון לא חצתה באף אחד מהסקרים שפורסמו נכון לעכשיו, את רף ה-50% תמיכה. מה שמצביע על אמריקנים רבים שטרם החליטו במי יתמכו, יום לפני הבחירות.

מוקדם יותר פרסם העיתון לוס אנג'לס טיימס, את תחזית האלקטורים שלו לבחירות, המעניק ניצחון גורף לקלינטון. לפי העיתון קלינטון תקבל 352 אלקטורים לעומת 186 בלבד לטראמפ.

שני המועמדים ממשיכים בקרב על המדינות המתנדנות, בהם כאלה שהיו נחשבות עד לשבוע האחרון כבטוחות לקלינטון.

השארת תגובה