נתניהו: שת"פ בין צה"ל והשב"כ, נדבך יסוד בביטחון

ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקר היום בתעשייה האווירית, שם ביקר בפס הייצור החדש של כנפי מטוס הקרב העתידי F35, והתייחס למחלוקות בין צה"ל לשב"כ: "צה"ל והשב"כ הם שני גופים חזקים מאוד עם אנשים מעולים. שיתוף הפעולה ביניהם הוא נדבך יסוד בביטחון הלאומי שלנו

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס בסיום ביקורו היום בתעשייה האווירית ליד נתב"ג למחלוקות בין צה"ל לשב"כ: "צה"ל והשב"כ הם שני גופים חזקים מאוד עם אנשים מעולים. שיתוף הפעולה ביניהם הוא נדבך יסוד בביטחון הלאומי שלנו, ושיתוף הפעולה הזה הניב תוצאות משמעותיות בשדה הקרב במהלך 'צוק איתן'. הוא הציל חיים רבים. לכן אני, כראש ממשלה, אחראי ששיתוף הפעולה הזה יימשך כי ביטחון אזרחי ישראל עומד תמיד מעל לכל מחלוקת".

בביקורו בתעשייה האווירית עמד ראש הממשלה נתניהו מקרוב על הפיתוחים המתקדמים והפתרונות המבצעיים שמציעה החברה למערכת הביטחון.

ראש הממשלה נתניהו סייר במפעל 'להב' שבחטיבת כלי הטייס הצבאיים שם ביקר בפס הייצור החדש של כנפי מטוס הקרב העתידי F35 שנחנך בשבוע שעבר, וכן בחטיבת ההנדסה.

בסיום הביקור הוסיף נתניהו: "אני מתרשם בכל ביקור שלי בתעשייה האווירית מהקדמה הטכנולוגית, מהעבודה המרשימה ביותר של המנהלים, המהנדסים והעובדים למען הביטחון הלאומי של כולנו. אני מתרשם מההתקדמות הטכנולוגית האדירה ומשיתוף הפעולה עם החברות המובילות בעולם בנושא של טכנולוגיה אווירית. יש פה יכולות כחול-לבן שהן הטובות ביותר בעולם".

יו"ר דירקטוריון התעשייה האווירית רפי מאור: "אנחנו גאים בכך שראש הממשלה כיבד אותנו בביקור היום. בשיחה איתו סקרנו צרכים ופתרונות, גם צבאיים וגם אזרחיים וכלכליים, ואנו שמחים לקבל גיבוי עצום לקדם נושאים מרכזיים גם בחו"ל. התעשייה האווירית הינה ממוקדת ייצוא, עם 80%מהפעילות בחו"ל ומחזור מכירות שנתי של כ- 4 מיליארד דולר. יחד עם סיועו של ראש הממשלה בנושאים כלכליים, וגם בנושאים בטחוניים מסווגים, אני בטוח שנגיע לשיאים חדשים".

נתניהו בביקור בתעשייה האווירית. צילום: קובי גדעון, לע"מ
נתניהו בביקור בתעשייה האווירית. צילום: קובי גדעון, לע"מ
השארת תגובה