גליק לחזן: "תעשה חשבון נפש וקבל החלטה"

בעקבות הפסדו במשפט, החלו קריאות במערכת הפוליטית החלו לפיטוריו של חבר הכנסת אורן חזן. גליק: "חזן צריך לעשות את חשבון הנפש שלו מול עצמו ולקבל החלטה" • מנגד, חזן החל במסע לטיהור שמו, ובראיונות לתקשורת התרכז בפיצויים אותם פסק ביהמ"ש

יהודה גליק
יהודה גליק
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

אחרי ההפסד, קריאות לפיטוריו של חזן מהכנסת: אחרי שבית המשפט קבע הבוקר (שלישי) כי מרבית עובדות התחקיר שערך העיתונאי עמית סגל נגד אורן חזן נכונות, קוראים חברי כנסת לפיטוריו של אורן חזן.

הקריאה המפתיעה ביותר, היא של חבר מפלגתו של חזן, חבר הכנסת יהודה גליק. גליק הגיב לפסיקת בית המשפט בחשבון הפייסבוק שלו: "על פי הפרסומים בתקשורת מדובר ביום קשה לליכוד יום קשה לכנסת ישראל יום קשה לי אישית. אורן הוא חבר שלי שגם עזר לי אישית לא פעם. לא קראתי את פסק הדין אבל הדברים שלכאורה מיוחסים לו הם מסוג הדברים שעל פי סולם הערכים שלי לחלוטין אינם ראויים לאיש ציבור. אם הוא אכן חטא בהם ראוי שיקח צעד אחורה וישעה עצמו. רק הוא יודע אם הוא אכן עשה אותם או לא ולכן הוא צריך לעשות את חשבון הנפש שלו מול עצמו ולקבל החלטה לבדו גם אם מדובר בהחלטה כואבת".

מי שעוד קרא לפיטוריו הוא חבר הכנסת מיקי רוזנטל מהמחנה הציוני: "ברכות לעמית סגל ולצוות המשפטי המצוין שליווה אותו. עכשיו מתחיל המשפט החשוב יותר- המשפט הציבורי שבסופו צריך להיות אורן חזן מורחק מהכנסת".

כזכור, בתחקיר נגד חזן עלו טענות קשות נגד חבר הכנסת, בהם ניהול קזינו בבולגריה, צריכת סמים קשים ועבירות נוספות.

חבר הכנסת אורן חזן יצא למסע הגנה על שמו, והתרכז בפיצויים אותם חייב ביהמ"ש את סגל, בגין טעות באתר 'מאקו', לפיה חזן מכר סמים ולא רק עשה בהם שימוש.

כחלק מהמסע עלה חבר הכנסת להתראיין בגלי צה"ל אצל ניב רסקין. חזן פנה לרסקין ואמר לו: "הרי אנחנו חברים, ניב". רסקין בתגובה הבהיר לח"כ: "בוא נגדיר חברים, אני לא מכיר אותך, מעולם לא נפגשנו מעולם לא דיברנו".

השארת תגובה